Eurovia

Nieruchomości / Budownictwo

O Eurovia

Eurovia to firma zajmująca się budownictwem drogowym oraz produkcją kruszyw drogowych. Jest liderem na polskim rynku, posiada oddziały i wytwórnie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz emulsji na terenie całego kraju. Dysponuje również własnymi kopalniami.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Moja opinia jest neutralna

Technolog
Pracowałem w tej firmie już parę ładnych lat temu, więc nie wiem czy moja opinia będzie komuś przydatna, ale napiszę, może ktoś skorzysta.

Nie potrafię wypowiedzieć się ani jednoznacznie negatywnie ani pozytywnie. Eurovia miała wtedy zarówno swoje dobre jak i złe strony.

Te negatywne to stres, brak rozwoju i wtedy problemy ze stabilnością zatrudnienia. Te pozytywne to benefity, atmosfera i pieniądze. Pewnie pozytywne i tak wyjdą na ważniejsze niż negatywne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykant (Praktyka/Staż)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: Bielany WrocławskieTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Wydawało mi się, że podeszli do mnie tak w porządku. W końcu to tylko praktyki miały być. Po przyjściu na rozmowę musiałem trochę zaczekać, ale to raptem z 15 minut i akurat jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało.

Sama rozmowa była miła. Najpierw wypytywali czemu szukałem praktyk i to jeszcze u nich, co wiem o firmie, czego oczekuję od takich praktyk, czy robię to ze względu na wymogi uczelni czy po prostu dla siebie i inne takie tam. Miałem też powiedzieć ile godzin tygodniowo mogę przychodzić.

W sumie nie mieli za bardzo pola do popisu z tymi pytaniami, więc dopytali jeszcze o zainteresowania. Doświadczenia nie miałem, dopiero co zacząłem studia, więc kilka tematów do rozmowy im odpadło.