ESET

Nowe technologie / IT

O ESET

Założona w 1992 roku firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery sektora biznesowego oraz użytkowników indywidualnych. ESET oferuje produkty przeznaczone dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych pracujących zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.


Firma ESET ma siedzibę w Bratysławie, a jej oddziały zlokalizowane są między innymi w San Diego, Montrealu, Buenos Aires, Sydey, Singapurze oraz w Pradze, Dzięki profesjonalnym partnerom produkty firmy ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata.


Polski oddział firmy ESET powstał w Krakowie w lipcu 2008 roku jako druga i największa, po głównej siedzibie w Bratysłaiwe, placówka badawczo-rozwojowa.


Jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo komputerowe i chcesz pomagać w śledzeniu i odkrywaniu przestępstw w wirtualnym świecie lub rozwijać i ulepszać oprogramowanie, które chroni miliony komputerów, dołącz do grona pracowników firmy ESET w Krakowie!Do naszego zespołu szukamy osób na stanowiska:

  • Software Engineer,
  • C++ Developer,
  • Frontend Developer,
  • Performance Test Specialist,
  • Core Software Engineer (HIPS team)


Szczegółowe informacje:

https://join.eset.com/pl


Kontakt:

Agata Łukasik ([email protected])

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

To była naprawdę dobra praca

programista
Pracowałem w ESET mniej niż rok, teraz trochę żałuję, że odszedłem. W zasadzie nic w tej pracy nie wyróżniało się ani na dobre ani na złe, ale przynajmniej praca upływała w miłej atmosferze. W mojej obecnej pracy to chyba obce pojęcie. Poza atmosferą w ESET wynagrodzenie miałem konkurencyjne jak na branże IT, trochę benefitów było, godziny pracy w porządku i czasem nawet możliwość pracy zdalnej, w razie losowej sytuacji. Często tak jest, że podejmuje się jakąś decyzje za szybko no i ja właśnie tak zrobiłem… Tam było chociaż miło i stabilnie, teraz żałuję.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa