ESET

brakPokaż więcej

O ESET

Założona w 1992 roku firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery sektora biznesowego oraz użytkowników indywidualnych. ESET oferuje produkty przeznaczone dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych pracujących zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Firma ESET ma siedzibę w Bratysławie, a jej oddziały zlokalizowane są między innymi w San Diego, Montrealu, Buenos Aires, Sydey, Singapurze oraz w Pradze, Dzięki profesjonalnym partnerom produkty firmy ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata.

Polski oddział firmy ESET powstał w Krakowie w lipcu 2008 roku jako druga i największa, po głównej siedzibie w Bratysłaiwe, placówka badawczo-rozwojowa.

Jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo komputerowe i chcesz pomagać w śledzeniu i odkrywaniu przestępstw w wirtualnym świecie lub rozwijać i ulepszać orpogramowanie, które chroni miliony komputerów, dołącz do grona pracowników firmy ESET w Krakowie!


Do naszego zespołu szukamy osób na stanowiska:  •  Malware Analyst,  • Core Software Engineer,  • Database Developer,  • Frontend Developer.Szczegółowe informacje:

www.joineset.pl

Kontakt:
Agata Łukasik ([email protected])

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz