ES-SYSTEM

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O ES-SYSTEM

ES-SYSTEM to istniejąca od 1990 roku firma, która zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań oświetleniowych - opraw i systemów. Przedsiębiorstwo jest liderem technologii LED. Centrala ES-SYSTEM mieści się w Krakowie, a oprócz tego posiadają 8 oddziałów terenowych oraz przedstawicielstwa zagraniczne.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre miejsce dla młodych

anonimowo
Fajna praca dla młodych, bo z jednej strony jest rozwój i nauka, z drugiej stabilność zatrudnienia i dobre wynagrodzenia.

Plusy poza tym, że rozwój, stabilność i kasa to atmosfera, benefity typu pakiet medyczny i sportowy, work / life balance, doświadczenie, poczucie, że ktoś pomoże jak będzie trzeba. Minusów jest mniej to ścieżka awansu / kariery i stres. Mogłoby to być wszystko też lepiej zorganizowane a często nie było tak jak być powinno.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 12.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moja rozmowa kwalifikacyjna była dość zwyczajna. Krawat, marynarka i odrobina czekania na managera od rekrutacji, który przeprowadził pierwszą rozmowę. Najpierw pytał mnie pod kątem osobowości i podstawowych informacji, jakich wymaga się na każdej rozmowie kwalifikacyjnej. Później spotkałem się z bezpośrednim przełożonym działu. Tu padło kilka pytań zapoznawczych, a później już tylko merytoryczne. Był test z angielskiego oraz sprawdzenie umiejętności analitycznych i wiedzy z zakresu branży. Warto coś poczytać wcześniej. Poszło mi dobrze, bo zaprosili mnie na kolejną rozmowę. Tym razem rozmawiałem z managerem całej jednostki, w której znajduje się dział, do którego aplikowałem. Wtedy też dostałem ofertę pracy, także nawet nie czekałem na odpowiedź zwrotną. Wszystko fajnie rozwiązane, dwa etapy, ale poszło sprawnie. Atmosfera miła bez niepotrzebnego “nadymania się” rekruterów.