Eniro Polska

Marketing / Reklama / PR

O Eniro Polska

Eniro Polska należy do Grupy Eniro, jednej z największych firm zajmujących się wyszukiwaniem lokalnym w krajach skandynawskich. Firma pozyskuje, filtruje i porządkuje informacje na temat firm, produktów i usług powiązanych z danym rynkiem.

Obecnie firma oferuje rozwiązania typu „multiscreen”, umożliwiając użytkownikom zlokalizowanie poszukiwanych produktów/usług przy użyciu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Spółka zatrudnia łącznie około 3000 pracowników w kilku krajach Europy i jest notowana na giełdzie w Sztokholmie NASDAQ OMX od 2000 r.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo, bardzo pozytywnie

Konsultantka telesprzedaży
Zakładałam jeszcze w momencie zanim poszłam na pierwsze dni pracy, że pewnie będzie tak w miarę, że da się wytrzymać. Przekonałam się ostatecznie, że to świetna praca. Bardzo, bardzo pozytywne zaskoczenie mnie spotkało.

Pracowałam na najnormalniejszej umowie o pracę z systemem podstawa plus premia normalnie w godzinach 8-16.30 bo jeszcze wliczali w to przerwę. Żadnych zażaleń do ludzi do szefostwa nie mam. Jak była chwila wolnego to się było z kim pośmiać :) Fajnie mi się wspomina tą pracę :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant Telesprzedaży (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Widać, że dużo rekrutują, bo bardzo profesjonalnie podchodzą do kandydata. Najpierw pytają o wszystko, co ich interesuje. Czyli głównie o doświadczenie w sprzedaży, w tym w sprzedaży przez telefon. O motywację do pracy w takiej firmie + co się wie o nich. O oczekiwania finansowe i dyspozycyjność, czyli obowiązujący okres wypowiedzenia.

Potem sami opowiadają, więc nawet nie trzeba o nic dopytywać. Opisują godziny pracy, system premiowy, wymiar podstawy, jaką umowę dają itp. Naprawdę super rekrutacja, bo wszystko jest wyłożone kawa na ławę. Jedyne dziwne pytanie, to czemu do nich wysłałem aplikację, skoro w sieci krążą takie złe opinie - nawet nie wiedziałem, że takie krążą szczerze mówiąc. Nie wiem jak jest po zatrudnieniu, ale rozmowa była spoko.