Eniro Polska

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Eniro Polska

Eniro Polska należy do Grupy Eniro, jednej z największych firm zajmujących się wyszukiwaniem lokalnym w krajach skandynawskich. Firma pozyskuje, filtruje i porządkuje informacje na temat firm, produktów i usług powiązanych z danym rynkiem.

Obecnie firma oferuje rozwiązania typu „multiscreen”, umożliwiając użytkownikom zlokalizowanie poszukiwanych produktów/usług przy użyciu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Spółka zatrudnia łącznie około 3000 pracowników w kilku krajach Europy i jest notowana na giełdzie w Sztokholmie NASDAQ OMX od 2000 r.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Bardzo, bardzo pozytywnie

2017-02-26
Konsultantka telesprzedaży
Zakładałam jeszcze w momencie zanim poszłam na pierwsze dni pracy, że pewnie będzie tak w miarę, że da się wytrzymać. Przekonałam się ostatecznie, że to świetna praca. Bardzo, bardzo pozytywne zaskoczenie mnie spotkało.

Pracowałam na najnormalniejszej umowie o pracę z systemem podstawa plus premia normalnie w godzinach 8-16.30 bo jeszcze wliczali w to przerwę. Żadnych zażaleń do ludzi do szefostwa nie mam. Jak była chwila wolnego to się było z kim pośmiać :) Fajnie mi się wspomina tą pracę :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant Telesprzedaży (Praca)

2016-01-26
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz