Energia dla firm

Sprzedaż, Energetyka / Surowce

O Energia dla firm

Energia dla firm S.A. zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej od 2010 roku. Obecnie z jej usług korzysta ponad 40 tysięcy klientów. Przychody firmy za rok 2015 osiągnęły wysokość 300 milionów złotych, co powoduje, że przedsiębiorstwo jest jednym z liderów w tej branży.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwa praca za uczciwe pieniądze

doradca
Skoro wszyscy się zgadzają, że jest fajnie, to i ja :D Podoba mi się kultura pracy tutaj. Zasady są jasne i przejrzyste, jak ci się nie podoba, to wypad. I tyle w temacie. A jeśli się jest ambitnym i uczciwym i chce się pracować, to można i awansować i dobrze zarobić i ogólnie całkiem nieźle sobie żyć.

A pomysł z jakimiś zebraniami żeby obgadać niektóre rzeczy wydaje się sensowny, mam nadzieję, że kiedyś ktoś to w końcu zrealizuje. Tylko by się trzeba do tego jakoś wspólnie zabrać, a tu mogą być po prostu problemy by ktoś się zebrał i to ogarnął.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. kadr i płac (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: RadomTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo profesjonalne podejście do rekrutacji w Energii dla firm. Rekrutacja składająca się z trzech etapów, czyli złożenie CV, rozmowa przez telefon i na miejscu. Rozmowa przez telefon była taka wstępna, chcieli uzyskać same ogólne informacje. Z tego co zapamiętałem, miałem powiedzieć o swoim doświadczeniu, o studiach, najwięcej chyba o poprzednich obowiązkach. Do tego chcieli wiedzieć czemu rezygnuje z obecnej pracy i jaki mam okres wypowiedzenia.

Potem dostałem oficjalne zaproszenie na spotkanie w firmie. Rozmowa była bardziej formalna, bo pytania dotyczyły głównie mojej wiedzy na temat m.in. prawa pracy, przepisów podatkowych, znajomości Płatnika itp. Nie będę ich przytaczał, wydaje mi się, że to się raczej mało komu przyda. Ale to co się może przydać, rozmowa była bardzo sympatyczna i bezstresowa.