Empik

Sprzedaż, Handel i Usługi

O Empik

Od 67 lat Empik w ponad 200 salonach oferuje klientom bardzo szeroką ofertę książek, płyt, filmów, gier, artykułów papierniczych, biletów i innych. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i największych sieci dystrybuujących produkty tego typu. Obecnie salony Empik zlokalizowane są głównie w centrach handlowych, gdzie mają szansę dotrzeć do najszerszego grona różnorodnych odbiorców.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Gdy ktoś chce sobie dorobić

2017-01-14
Doradca Klienta
Gdy ktoś chce sobie dorobić np. do stypendium studenckiego albo szybko chce mieć doświadczenie z obsługi klienta albo sprzedaży do CV wtedy fajnie, bo jest elastyczny grafik, są zniżki, można nowych ludzi poznać, wiedzieć co w trawie piszczy jak się interesuje np. książkami. Z powodu wysokości pensji i braku jako takiego rozwoju a do tego przy pracy w świątek, piątek i niedzielę prawdopodobnie długo się miejsca nie zagrzeje. Sama widziałam jaka była rotacja. Spoko, że dają szansę młodym szkoda, że nie zatrzymują ich na dłużej. Mimo wszystko fajne wspomnienia mi z tej pracy zostały i parę rzeczy które kupiłam na zniżkę
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta (Praca)

2017-04-06
Branża: SprzedażMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zadzwonili żeby się dogadać i jednocześnie zaproponować termin rozmowy kwalifikacyjnej. Spoko, wszyscy tak robią więc tu nie mam uwag. Do rozmowy mam jedną uwagę że mogło być sympatyczniej, ale może za dużo wymagam. Zakładałam, że Empik jest wyluzowanym miejscem i na wyluzowaną rozmowę liczyłam tak po cichu. Częściowo się przez to rozczarowałam. A już szczególnie, że sami oczekują otwartości, sympatyczności itp. już w ogłoszeniu. Ale wracając do tematu rozmowy dotyczyła ona mojej wcześniejszej pracy, doświadczenia, umiejętności i zainteresowań.