Empik

Sprzedaż, Handel i Usługi

O Empik

Od 67 lat Empik w ponad 200 salonach oferuje klientom bardzo szeroką ofertę książek, płyt, filmów, gier, artykułów papierniczych, biletów i innych. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i największych sieci dystrybuujących produkty tego typu. Obecnie salony Empik zlokalizowane są głównie w centrach handlowych, gdzie mają szansę dotrzeć do najszerszego grona różnorodnych odbiorców.

Nowe OpinieDodaj

1.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Odradzam Empik Plaza i Plejada w Sosnowcu

Doradca klienta, kasjer
Kierowniczka tych dwóch sklepów to jest jakaś kpina. Osoba, która nie ma pojęcia o zarządzaniu a pracowników ma za nic i daje to odczuć an każdym kroku. O wszystko ma pretensje, ale największym żartem jest to, że ilość obowiązków STALE rośnie, a wynagrodzenie stoi w miejscu.

Każe podawać dyspozycyjność z dużym wyprzedzeniem, a sama robi grafik W NAJLEPSZYM WYPADKU w ostatni dzień miesiąca.

Przez pryzmat tej osoby, szczerze odradzam pracę w tych salonach każdemu, komu zależy na ludzkim traktowaniu.

W skali całej sieci, porażką są też tzw "szkolenia". Polegają one na tym, żeby obejrzeć prezentację w internecie i uzupełnić na jej podstawie test. Oczywiście nieodpłatnie i w czasie wolnym po godzinach. Po prostu, jakby ktoś mi dał w twarz. Ocknijcie się ludzie, bo na dzisiejszym rynku pracy to PRACOWNIK jest najcenniejszym kapitałem pracodawcy.

Były pracownik.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  doradca klienta (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja do Empiku w moim przypadku miała 2 etapy. Najpierw wysłałem CV przez ich stronę internetową i tam jeszcze miałem do wypełnienia krótki kwestionariusz, gdzie miałem np. określić od kiedy mógłbym zacząć pracę. Potem zadzwonili do mnie i przeprowadzili krótki wywiad telefoniczny. Miałem pokrótce opowiedzieć o swoim doświadczeniu, czemu chcę pracować w Empiku, w jakim dziale itp. Jak już powiedziałem wszystko, to zostałem umówiony na spotkanie w salonie. I tam pytania pojawiły się podobne, czyli dotyczyły mojego CV, wykształcenia, zainteresowań itp. Dosyć konkretnie i na temat, a do tego w sympatycznej atmosferze. Mnie się podobało.