Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Empik

Sprzedaż, Handel i Usługi

O Empik

Od 67 lat Empik w ponad 200 salonach oferuje klientom bardzo szeroką ofertę książek, płyt, filmów, gier, artykułów papierniczych, biletów i innych. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i największych sieci dystrybuujących produkty tego typu. Obecnie salony Empik zlokalizowane są głównie w centrach handlowych, gdzie mają szansę dotrzeć do najszerszego grona różnorodnych odbiorców.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyjemna praca

anonimowo
Ja jestem jak najbardziej zadowolona. Empik to na pewno ciekawe miejsce pracy, ale też trzeba się przygotować że to jednak obsługa klienta, a klienci bywają różni. Ale ja sobie w tej kwestii dobrze radzę i stresu wcale nie ma tak dużo. Odpowiadają mi tu najbardziej godziny pracy i fajna, koleżeńska atmosfera. Generalnie jest takie dość luźne podejście do pracowników. Oczywiście trzeba robić swoje, ale nikt nade mną nie stoi i nie wywiera nie wiadomo jakiej presji. Największym minusem są zarobki. Niestety dużo „wyciągnąć” się nie da, ale przynajmniej dają zniżki na produkty ze sklepu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa w Empiku była bardzo zwyczajna. Najpierw padły pytania dotyczące mnie – doświadczenie, wykształcenie, moje mocne i słabe strony, jak u mnie z językiem angielskim, czym się interesuję, o szczegóły dotyczące dyspozycyjności do pracy w ich systemie czasowym. Atmosfera nie była może super miła, ale nie spotkało mnie nic, co by mi się nie spodobało. Było po prostu normalnie i z szacunkiem. Rozmowa jakich wiele, nie mam nic do zarzucenia.