Electrolux Poland

Przemysł / Produkcja

O Electrolux Poland

Electrolux to największy światowy producent zarówno sprzętu gospodarstwa domowego, jak i profesjonalnych urządzeń. Firma tworzy marki Electrolux, Eureka, AEG, Zanussi oraz Frigidaire. Rocznie przedsiębiorstwo sprzedaje ponad 40 milionów sztuk swoich produktów. Polski oddział Electrolux powstał w 1992 roku w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna atmosfera pracy

anonimowo
Najlepiej z tej pracy wspominam super atmosferę. Mam na myśli atmosferę zarówno na co dzień w pracy, jak i wyjścia i imprezy firmowe. Godziny pracy też były okej, zwykle po osiem godzin i fajnie mogłem sobie ułożyć grafik na cały tydzień. Jeśli robiłem nadgodziny to mogłem albo dostać za nie pieniądze, albo je później odebrać, bardzo fajna sprawa! Wynagrodzenie w sumie średnie, mogłoby być lepiej. Poprawiłbym też nieco komunikacje. To wypadało nieraz kiepsko i spowalniało pracę. Poza tym jest naprawdę okej!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Cele życiowe
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rekrutacja miała jeden etap. Było to zwykłe spotkanie w firmie. Rozmowa bardzo na luzie. Najpierw pytania o mnie, o zainteresowania, cele w życiu, wykształcenie i poprzednie stanowiska. Później pytali jak widzę siebie w tej pracy, jak mógłbym się wykazać. Przedstawili też swoje oczekiwania i dostałem informacje o stanowisku, na które wysłałem CV. Nie musiałem o nic już dopytywać. Wszystko bardzo konkretnie i sprawnie. Atmosfera całkiem miła, nie było niepotrzebnego stresu. Ogólnie w porządku.