EKOTRADE

Ochrona

O EKOTRADE

EKOTRADE Sp. z o.o. to firma działająca w branży ochrony. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1991 roku, a obecnie zatrudnia ponad 8500 pracowników oraz 200 załóg interwencyjnych i grup konwojowych. EKOTRADE świadczy swoje usługi w 20 największych miastach w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można sobie dorobić

anonimowo
Ja też tak jak tu kolega chciałem mieć dodatkowe pieniądze do stypendium. Nie uśmiechała mi się praca w restauracji ani w sklepie to była jedna opcja jaka mi została. Wcale nie najgorsza w sumie jak się później okazało.

Nie chodziło mi o umowę o pracę ani nic takiego to zlecenie, które dostałem spokojnie mi odpowiadało. Trafili mi się sami sympatyczni współpracownicy czasami jak był czas to można było pogadać.

Wiadomo, że to nie jest praca na lata, ale tak "dorabiając sobie" była w porządku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik ochrony (Praca)

Branża: OchronaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Ja to chciałem sobie tylko dorobić, bo miałem trochę czasu i tak ustawiony plan na studiach, że spokojnie mogłem ogarnąć jakąś pracę. Wybrałem ochronę, bo to mi bardziej leży niż knajpa z żarciem albo sklep z ciuchami. Byłem na rozmowie i ok rozmowa w porządku. Ja mam legitymację, która poświadcza, że mogę posiadać broń, bo jak to się mówi jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony. Wcześniej już tak pracowałem, ale to jeszcze u siebie w rodzinnym mieście.

W każdym bądź razie na rozmowie pytali mnie o te papierki, kiedy mogę zacząć pracę, ile godzin w tygodniu mogę pracować to im powiedziałem jaki mam plan, ile chce zarobić i czemu coś takiego zamiast spokojniejszej roboty. To by było na tyle, więc nic szczególnego