DS Smith Polska sp. z o.o.

Przemysł / Produkcja

O DS Smith Polska sp. z o.o.

DS Smith to:

  • wiodący w Europie dostawca opakowań
  • obsługuje największe topowe marki 
  • stabilny pracodawca z nowoczesnym parkiem maszynowy

Czy wiesz że:

  • co 10-te opakowanie w Polsce, które widzisz na półkach sklepowych, wyprodukowane jest właśnie przez DS Smith
  • wielkość naszej rocznej produkcji tektury wystarczy do pokrycia powierzchni całego Krakowa
  • opakowania wyprodukowane przez nas w przeciągu roku i ułożone jedno obok drugiego wystarczą do okrążenia kuli ziemskiej ...3-krotnie

DS Smith w Polsce zatrudnia około 1200 pracowników. W naszej firmie 85% kierowników wyłoniliśmy w ramach rekrutacji wewnętrznej. W ciągu pięciu lat dwukrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie.

Wspólnie z nami zaprojektuj swoją drogę do kariery w pasjonującej branży opakowaniowej! Nieustannie podejmujemy działania w zakresie zwiększania zaangażowania pracowników, ciągłego udoskonalanie komunikacji w firmie i kładziemy nacisk na społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstwa.

Sprawdź nasze oferty pracy!  http://www.dssmith.com/pl/packaging/o-nas/kariera/oferty-pracy

DS Smith na rynku polskim wypracował stabilną pozycję i jest solidnym pracodawcą otwartym na zatrudnienie młodych ambitnych ludzi z potencjałem. Posiada 9 lokalizacji, w tym 4 fabryki produkcyjne w Kielcach, Kutnie, Oławie i Kwidzynie oraz 5 Centrów Usług dla Klientów (województwa łódzkie, mazowieckie, małopolskie, wielkopolskie, dolnośląskie), zlokalizowanych w obrębie głównych aglomeracji Polski.

Doświadczenie w wielu branżach, począwszy od projektowania do produkcji lub od zaopatrzenia aż po recykling, umożliwia nam tworzenie kompleksowych rozwiązań, co zapewnia naszym klientom większe korzyści przy mniejszych nakładach. Realizujemy duże projekty jak i produkujemy pojedyncze, specjalistyczne opakowania.

DS Smith prowadzi działalność w sposób:

  • odpowiedzialny i zrównoważony, czego efektem jest aktualna pozycja lidera na rynku producentów opakowań z tektury zarówno w Polsce jak i Europie. Wprowadzony model biznesowy, oparty na polityce zrównoważonego rozwoju, sprawił, że firma posiada stabilną sytuację finansową i jest liderem w branży opakowań tekturowych.


Wielokrotnie wyróżniana za swoje produkty, firma może pochwalić się tak znaczącymi nagrodami, jak: WorldStar za opakowanie zintegrowane z paletą, za opakowanie tekturowe na laptopy, czy też za opakowanie Ice Pack na piwo.


Dowiedź się więcej: http://www.dssmith.com/kariera

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

super praca dla młodych ludzi po studiach :)

2016-03-16
anonimowo
Mnie też podobało się to, że już na samym początku na wejście jest szkolenie i można od razu dowiedzieć się co jak działa i nie świecić później oczami, bo czegoś nie umiem. Ludzie fajni, pomocni, szefostwo kompetentne, jakoś nie narzekałam nigdy, co trzeba byli w stanie załatwić.

Do tego należy dołożyć fajną wypłatę, bo w tej firmie idzie nieźle zarobić i to tak jak ktoś już napisał, po prostu dobra kasa już na wejście, więc super.

Poleciłabym szczególnie ludziom tuż po studiach, mogą zdobyć doświadczenie i nauczyć się kilku fajnych rzeczy, które na pewno przydadzą się w przyszłości.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz