Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

DPM Doradztwo Personalne

Doradztwo personalne, Doradztwo / Konsulting

O DPM Doradztwo Personalne

DPM od 17 lat świadczy usługi z zakresu konsultingu personalnego. Działa zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Do głównych zadań firmy należy prowadzenie procesów rekrutacyjno-selekcyjnych oraz doradztwo organizacyjne.

Klienci firmy to głównie średnie i duże organizacje produkcyjne, zlecające zarówno pojedyncze projekty, jak i całe kampanie. DPM ma doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, chemicznym, budowlanym, spożywczym, AGD oraz na rynku usług.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ekstra wybór na praktyki

Praktykant
Byłem tam na praktykach i polecam. Super atmosfera, fajni wyluzowani ludzie i spoko podejście do praktykantów macie zapewnione. Można się sporo nauczyć nie tylko jak zrobić dobrą kawę dla szefa. Np mówią sporo jak działa ich firma i też dział, w którym się siedzi.

Godziny u nich się dostosowuje do zajęć, więc na luzie można to pogodzić z uczelnią czy z czym tam innym co się jeszcze ma. No po prostu praktyki tam mi się przydały bo faktycznie coś ogarnąłem nowego. Chyba nie mają jakiś minusów. Jak na tak krótko ja nic nie zauważyłem. Ogólnie spoko można polecać innym. Warto sobie ich wpisać w CV na przyszłość
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy