Dow Polska

Sprzedaż

O Dow Polska

Dow Polska Sp. z o.o. zajmujący się sprzedażą tworzyw sztucznych i chemikaliów dla przemysłu przetwórczego istnieje w kraju od 1973 roku. Obecnie zatrudnia około 120 pracowników w biurze handlowym w Warszawie oraz w centrum serwisowym w Łazach. Ponadto zarządza również fabryką materiałów elektronicznych w Dzierżoniowie stworzoną przez spółkę joint venture SKC-HAAS.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie ma się do czego przyczepić

2016-05-21
anonimowo
Taka firma, która może w ocenie wychodzi przeciętnie, ale w której nie ma się do czego przyczepić. Firma z super podejściem do pracownika dobrze płacąca i dbająca o to, żeby był zachowany work/life balance. Atmosfera w firmie taka, że chce się do niej przychodzić. Nie jest to co prawda miejsce dla karierowiczów a awansować i tak się da jak ktoś się stara i wybija ponad przeciętną. Bardzo wyrozumiale podchodzą do ludzi i to im się bardzo chwali. Jak się nad tym zastanowić to nawet żałuję, że już tam nie pracuję.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
    Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


    Pobierz Chrome


    Pobierz