Douglas

Sprzedaż, Zakupy

O Douglas

Douglas jest obecnie liderem na rynku perfumerii w Europie. Firma posiada ponad 1000 placówek w samych Niemczech. Od 10 lat funkcjonuje także na rynku polskim.

Marka Douglas kojarzona jest z prestiżem oraz wysoką jakością świadczonych usług. Nastawienie zarówno na zadowolenie klienta, jak i na dobro pracownika sprawiły doprowadziły do tak ogromnego sukcesu perfumerii Douglas.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie było czasu na nudę

Sprzedawczyni
Prawdę powiedziawszy chyba ani przez moment nie pojawiło się nic takiego jak nuda. Przez cały czas coś się działo, nie było siedzenia albo stania bez sensu.

Jak nie klienci to sprawy związane z ogarnianiem sklepu. Praca mi sprawiała przyjemność przez cały czas od kiedy zaczęłam pracować aż do momentu odejścia. Uważam, że jak na taką pracę proponowali bardzo dobre zarobki, dużo benefitów i szkoleń. W pierwszym momencie od rozpoczęcia pracy wiedziałam, że się dogadamy z dziewczynami co faktycznie nam się udało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik do pakowania prezentów (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa była króciutka i prościutka kierowniczka jedynie co chciała zobaczyć jak sobie radzę z pakowaniem rzeczy w praktyce ;) Chciałam sobie dorobić przed świętami i w ogłoszeniu przeczytałam, że Douglas potrzebuje kogoś na ten okres żeby właśnie pakował prezenty albo uzupełniał towar na półkach. Praca prosta to się zgłosiłam :) Rozmowa też prosta. Jak już pokazałam, że umiem to miałam powiedzieć od kiedy i ile godzin tygodniowo mogę pracować, ile chcę zarabiać i czy lubię rozmawiać z ludźmi :)