Douglas

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Douglas

Douglas jest obecnie liderem na rynku perfumerii w Europie. Firma posiada ponad 1000 placówek w samych Niemczech. Od 10 lat funkcjonuje także na rynku polskim.

Marka Douglas kojarzona jest z prestiżem oraz wysoką jakością świadczonych usług. Nastawienie zarówno na zadowolenie klienta, jak i na dobro pracownika sprawiły doprowadziły do tak ogromnego sukcesu perfumerii Douglas.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Nie było czasu na nudę

2017-02-27
Sprzedawczyni
Prawdę powiedziawszy chyba ani przez moment nie pojawiło się nic takiego jak nuda. Przez cały czas coś się działo, nie było siedzenia albo stania bez sensu.

Jak nie klienci to sprawy związane z ogarnianiem sklepu. Praca mi sprawiała przyjemność przez cały czas od kiedy zaczęłam pracować aż do momentu odejścia. Uważam, że jak na taką pracę proponowali bardzo dobre zarobki, dużo benefitów i szkoleń. W pierwszym momencie od rozpoczęcia pracy wiedziałam, że się dogadamy z dziewczynami co faktycznie nam się udało.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik do pakowania prezentów (Praca)

2017-02-04
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz