DKS

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O DKS

DKS Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem produktów i świadczeniem usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem, a także ze skanowaniem. Jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak Lexmark, Canon czy Konica Minolta. Firma powstała w 1993 roku, a obecnie posiada kilkanaście oddziałów w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taka praca na określony czas albo na start

anonimowo
Mam wrażenie, że teraz coraz częściej się mówi, że jakaś firma jest "na start" "na początek" itp. z tego co zauważyłem to kwestia niskiej kasy albo braku rozwoju. To są dwie rzeczy, które sprawiają, że ludzie pracują maks 2 lata. No i DKS dla mnie był taką właśnie firmą. Tutaj chodziło i o kasę i o rozwój. Pośrednio też o socjal, ale to jak się ma kasę można sobie samemu ogarniać.

Dla doświadczenia, szkoleń i pracy z fajnymi ludźmi jest warto. Dają auto i telefon służbowy nie trzeba korzystać ze swoich a to nadal nie jest norma. Z premią można wyjść jako tako.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja to dwuetapowa rozmowa kwalifikacyjna, ale taka standardowa. Część pytań się powtarza pomiędzy pierwszym i drugim etapem, ale rozmowa toczyła się głównie na temat tego jaką mam wiedzę związaną z tymi urządzeniami i jak wyglądała moja poprzednia praca. Najwięcej czasu pochłonęło mówienie o doświadczeniu, sukcesach z poprzedniej pracy i moim podejściu do wykonywanych zadań. Pytali mnie czy mam referencje, więc pewnie to dobrze mieć. Teraz co prawda mało kto daje na odchodne coś takiego, ale jak się ma to można zabrać. Miałem potwierdzić, że mam czynne prawo jazdy i chce się uczyć i rozwijać.