Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Diverse

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja
brak

O Diverse

Diverse to multibrandowy koncept odzieżowy istniejący na rynku od 1993 roku. Firma działa w ramach marek takich jak Diverse, CLTN oraz Iridium. Obecnie przedsiębiorstwo posiada ponad 200 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Dodatkowo zarządza również sklepem internetowym.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Fajna rozmowa kwalifikacyjna :) To znaczy dokładniej żeby się wyrazić atmosfera w trakcie rozmowy była rozluźniona, ja dzięki temu na spokojnie do tego podeszłam i się nie zestresowałam. Odpowiedziałam na takie pytania (to znaczy te pamiętam, ale wydaje mi się, że więcej tego nie było, rozmowa nie trwała długo):
jakie mam doświadczenie w sprzedaży? czy umiem obsługiwać kasę fiskalną? czy podobają mi się rzeczy tworzone przez markę? czy mogę pracować w różnych godzinach i ile godzin tygodniowo będę w stanie pracować? czy lubię pracę z ludźmi? czym się interesuje? czy wiem co jest teraz modne? Mogłam zapytać od siebie o cokolwiek jak miałam wątpliwości. Super doświadczenia na rozmowie to ja nie mam, ale ta rozmowa była miła :)