Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Diagnostyka

Farmaceutyka / Medycyna

O Diagnostyka

Diagnostyka to największa polska sieć laboratoriów medycznych. Obecnie firma dysponuje ponad 400 placówkami i umożliwia wykonanie około 2500 rodzajów badań specjalistycznych. Przedsiębiorstwo rozwija się od 16 lat - teraz tworzy je prawie 3000 specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo stresu

młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej
Pracowałam tam już jakiś czas temu i wtedy nie było najlepiej. Może teraz coś się zmieniło, ale ja pamiętam głównie duży stres, który był bardzo przytłaczający. Aż się odechciewało przychodzić do pracy, mimo że ludzie byli całkiem w porządku. Ale mili współpracownicy to nie wszystko. Oprócz stresu nie odpowiadały mi niskie zarobki, bo było to po prostu demotywujące. Z plusów za to były niezłe benefity, chociaż i tak to dla mnie trochę za mało żeby mieć dobrą opinię o tej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

informatyk (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja przebiegła dosyć profesjonalnie, choć niestety nie w całości. Generalnie to po wysłaniu CV od razu zaprosili mnie do firmy, nie było żadnego wywiadu telefonicznego. Na miejscu spotkałem się z rekruterem. Pierwszą część rozmowy, taką ogólną oceniam dobrze. Były pytania o doświadczenie i wykształcenie, plany zawodowe na przyszłość i o to, od kiedy mogę zacząć pracę. Potem nastąpiła druga część, na której były omawiane zagadnienia bardziej techniczne i specjalistyczne. I to już nie do końca mi się podobało, bo moim zdaniem rekruter nie był wystarczająco przygotowany. Zdarzyło mu się pomylić pojęcia i mam wrażenie, że nie do końca w ogóle wiedział o co mnie pyta. Także za to jednak minus. Ale ogółem nie będę narzekać na przebieg tej rozmowy, bo dostałem pracę.