Logo Deloitte
+ Dodaj opinię
Kraków, Wrocław+5

Deloitte

501+

Deloitte to różnorodność usług, branż i ludzi. Codziennie 244 400 specjalistów w 150 krajach, w tym 2 200 osób w biurach w 9 polskich miastach (Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin i Rzeszów) pomaga klientom w zakresie audytu, konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem, doradztwa podatkowego, prawnego oraz finansowego. Lubimy ze sobą pracować, dzielić się wiedzą i wzajemnie inspirować. Wiemy, że razem możemy więcej! Deloitte. I kropka.

Kariera w Deloitte
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Deloitte

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Deloitte

Deloitte Deloitte PolskaDeloitte Deloitte PolskaDeloitte Deloitte PolskaDeloitte Deloitte Polska

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Traktuj rozmowę rekrutacyjną jak... rozmowę. To nie egzamin. Jesteś naszym partnerem w tym procesie.

Przygotowując się do rozmowy o swoich doświadczeniach, przypomnij sobie jak najwięcej konkretów dotyczących zrealizowanych projektów. Podawaj przykłady.

Poznaj profil firmy. W jakim zespole się widzisz? Co chcesz robić? Im bardziej sprecyzowane oczekiwania, tym większa szansa na sukces.

Etap #1 Aplikuj online

Sprawdź oferty praktyk i pracy, a potem aplikuj online. Najpierw wypełnij formularz aplikacyjny, załączając CV w języku polskim lub angielskim (w zależności od ogłoszenia). Przeczytaj dokładnie opis stanowiska oraz warunki współpracy. Zapoznaj się z wymogami formalnymi podanymi w ogłoszeniu – to podstawowe kryterium analizy aplikacji.

Etap #2 Rozwiąż testy online

Zostaniesz poproszony o rozwiązanie kilku testów. Pierwszy to test werbalny, który bada zdolność logicznego myślenia i prawidłowego wnioskowania z informacji słownej. Drugi – numeryczny – pozwoli ocenić zdolność logicznego myślenia i analizy danych liczbowych. Trzeci sprawdzi Twoją znajomość języka angielskiego.
Jak przygotować się do rozwiązywania testów rekrutacyjnych? Upewnij się, że masz komfortowe warunki – po rozpoczęciu testu nie będziesz mógł go przerwać. Dokładnie zapoznaj się z instrukcją, którą zobaczysz na samym początku. Zrelaksuj się i… do dzieła! :)
Wyniki testów są kryterium decydującym o zakwalifikowaniu się do udziału w Assessment Centre lub zaproszeniu na rozmowę rekrutacyjną.

Etap #3 Weź udział w Assessment Centre

Assessment Centre to kilkugodzinne spotkanie, podczas którego możemy – w warunkach przypominających te panujące u nas – zaobserwować, czy masz niezbędne cechy i kompetencje, aby z powodzeniem realizować przyszłe zadania w naszej firmie. To także okazja do poznania pracowników Deloitte oraz atmosfery pracy. Ćwiczenia te pozwalają nam dowiedzieć się, czy potrafisz sprawnie się komunikować, rozwiązywać problemy i dobrze organizować sobie dzień. Przeprowadzamy je w kilkuosobowych grupach, a każdą z nich obserwuje zespół trzech asesorów (specjalnie przeszkolonych pracowników działu HR oraz menadżerów z poszczególnych działów). Assessment Centre służy temu, żeby lepiej poznać Ciebie i Twoje umiejętności miękkie, a nie sprawdzić konkretną wiedzę. W wyjątkowych sytuacjach może się jednak zdarzyć, że poprosimy o wykonanie zadania sprawdzającego wiedzę merytoryczną.
Ten etap rekrutacji dotyczy kandydatów ubiegających się o praktykę w dziale Audit & Assurance lub w dziale Doradztwa Podatkowego oraz wybranych rekrutacji na praktyki do Działu Konsultingu i Doradztwa Finansowego.
Pozostałe rekrutacje opierają się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Etap #4 Spotkaj się z nami na rozmowie kwalifikacyjnej

Rozmowa prowadzona jest przez osobę z HR koordynującą cały proces rekrutacji. Będzie na niej obecny także menadżer działu lub zespołu, do którego aplikujesz. Zdarza się, że na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Pamiętaj, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące przyszłego stanowiska. W Deloitte bardzo dbamy o przyjazną atmosferę panującą podczas rekrutacji.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy