Deloitte Digital

Badania i Rozwój, Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O Deloitte Digital

Deloitte Digital in Poland is built on the strength of Digital One, one of the most experienced interactive agencies in Poland. For over 16 years, Digital One has been one of the pioneers in the field of digital marketing, responding to global trends and applying them to rapidly growing Polish market.

Our team has always kept an eye on most advanced solutions and cutting-edge technological tools. With creativity and passion for unconventional ideas, we have managed to gain the trust of iconic local and global organisations, helping them understand and profit from the online and mobile revolution.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce, które z powodzeniem można polecać

anonimowo
Firmy chyba jako takiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana marka robi swoje także w CV. Poza tym na pewno odbija się to na wynagrodzeniach, bo są nawet lepiej niż bardzo dobre.

Komunikacja w firmie mimo jej wielkości doskonała nigdy nie było żadnych problemów. Socjal standardowy był do tego super atmosfera i realny rozwój.

Można się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć. Do tego zestawu międzynarodowa atmosfera. Przez to wszystko polecam, warto
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Przeglądając opinie na temat rozmowy w Deloitte trafiałam na bardzo różne oceny. Kilka z nich wprawiło mnie w zakłopotanie i dostarczyło trochę stresu przed rozmową. Jednak w moim przypadku żaden z negatywnych scenariuszy nie wszedł w życie. Rozmowa nie była łatwa, ale stres wynikał tylko z poziomu trudności, nie z chamstwa rekruterów. (jak się wcześniej naczytałam). Większa część rozmowy przeprowadzona była po polsku. Cała rozmowa była bardzo merytoryczna. Jednocześnie wszystko podane było w bardzo przyjaznej formie. Część po angielsku, której się nieco obawiałam, to taka luźna pogadanka o zainteresowaniach, dlaczego interesuje mnie praca w tej firmie itp. Koniec dotyczył ściśle branży, pytania z badań sprawozdań finansowych, MSR-y itp. Rozmowa trudna, ale miła. Rekruterzy mimo, że wymagający, to też bardzo ludzcy i nastawieni z szacunkiem.