Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Decora

Administracja biurowa

O Decora

Jesteśmy wiodącym producentem artykułów wykończenia wnętrz.

Źródłem naszego sukcesu na rynku krajowym i zagranicznym jest zadowolenie klientów.

Osiągamy to poprzez ciągłe poszerzanie asortymentu i podnoszenie jakości naszych wyrobów, nad czym pracuje zespół specjalistów.

Naszym celem jest zapewnienie szerokiego asortymentu produktów o jak najwyższej jakości i możliwie najlepiej dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Dla podniesienia jakości wytwarzanych przez nas produktów i komfortu pracy naszych pracowników, konsekwentnie rozbudowujemy i modernizujemy logistyczną i techniczną infrastrukturę naszego przedsiębiorstwa, poprzez przemyślane inwestycje.

http://www.decora.pl/o-firmie/kim-jestesmy/#Kim jesteśmy 

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma dla ambitnych

anonimowo
Praca jest mocno stresująca, ale to wynika ze specyfiki pracy. Sporo się dzieje, nie ma czasu na nudę, ciągle jest coś do zrobienia. To zdecydowanie jest praca dla ludzi ambitnych, myślących o swojej karierze długofalowo, taka trampolina, która pozowli nie tylko awansować w firmie, ale później też w innej firmie się zaczepić. Bo jednak takie coś w CV sporo daje.

Poza tym trzeba być nastawionym wielozadaniowo, to spory minus, jeśli ktoś się lubi skupiać na jednym ;) ludzie w firmie okej, pieniądze okej, po prostu dobra polska firma co tu dużo gadać, polecam ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

administrator IT (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Środa WielkopolskaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Proces rekrutacji w firmie Decora na to stanowisko był długi i w moim mniemaniu dość trudny. Najpierw wysłałem CV, tutaj standardowo, za jakiś czas zadzwonili. Pierwszy etap to była właśnie rozmowa telefoniczna, ale tutaj jeszcze w miarę sobie poradziłem, bo pytania takie typowe, coś o sobie, doświadczenie, dlaczego chce pracować właśnie tutaj. Za to w firmie było już trudniej. Szukali kogoś, kto naprawdę ma dużą wiedzę na temat tego stanowiska i ta wiedza skrupulatnie była sprawdzana podczas specjalistycznych testów. Oprócz tych do wykonania na miejscu, dostałem jeszcze dodatkowe zadania rekrutacyjne do zrobienia w domu. A w firmie na koniec był jeszcze test psychologiczny. Jeżeli ktoś chce się dostać na takie stanowisko tutaj ot tak, bez przygotowania, to raczej nie wróżę mu sukcesu. Ja niby byłem przygotowany, a i tak pracy nie dostałem.