Decora

Administracja biurowa

O Decora

Jesteśmy wiodącym producentem artykułów wykończenia wnętrz.
Źródłem naszego sukcesu na rynku krajowym i zagranicznym jest zadowolenie klientów.
Osiągamy to poprzez ciągłe poszerzanie asortymentu i podnoszenie jakości naszych wyrobów, nad czym pracuje zespół specjalistów.

Naszym celem jest zapewnienie szerokiego asortymentu produktów o jak najwyższej jakości i możliwie najlepiej dostosowanych do potrzeb naszych klientów.


Dla podniesienia jakości wytwarzanych przez nas produktów i komfortu pracy naszych pracowników, konsekwentnie rozbudowujemy i modernizujemy logistyczną i techniczną infrastrukturę naszego przedsiębiorstwa, poprzez przemyślane inwestycje.


http://www.decora.pl/o-firmie/kim-jestesmy/#Kim jesteśmy 

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma dla ambitnych

anonimowo
Praca jest mocno stresująca, ale to wynika ze specyfiki pracy. Sporo się dzieje, nie ma czasu na nudę, ciągle jest coś do zrobienia. To zdecydowanie jest praca dla ludzi ambitnych, myślących o swojej karierze długofalowo, taka trampolina, która pozowli nie tylko awansować w firmie, ale później też w innej firmie się zaczepić. Bo jednak takie coś w CV sporo daje.

Poza tym trzeba być nastawionym wielozadaniowo, to spory minus, jeśli ktoś się lubi skupiać na jednym ;) ludzie w firmie okej, pieniądze okej, po prostu dobra polska firma co tu dużo gadać, polecam ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie