CSS Corp

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O CSS Corp

CSS Corp is the global leader in technology support. Over 140 clients, including Fortune 1000 enterprises, count on our expertise in supporting enterprise and consumer products, managing IT infrastructures (stand-alone, cloud or mobile-enabled), and deploying networks. According to NelsonHall, CSS Corp has been listed as a Leader in Hi-Tech CMS, Tech Support and Managed Security Services segment.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Super praca z możliwościami

2016-12-01
anonimowo
Praca stwarza wielkie możliwości rozwoju przez to, że jest międzynarodowa. Wymusza to ciągły kontakt z językami obcymi co jak dla mnie jest na plus. Do pozytywnych stron dorzućcie sobie uwaga uwaga: super wynagrodzenia, super atmosferę, genialnych ludzi, szkolenia i kursy językowe, pakiet medyczny w Luxmedzie, Multisporta, pizza day :D i normalne godziny pracy bez zostawania do nie wiadomo której. Ale żeby nie było tak super, super przygotujcie się na stres, małe możliwości przejścia wyżej i mało wygodne dojazdy z powodu lokalizacji biura. To wszystko ode mnie.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz