CRS

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O CRS

KIM JESTEŚMY

CRS Polska
jest pionieriem, jeśli chodzi o firmy z branży usług kontroli jakości dla branży automotive w Polsce. Od ponad 16 lat dostarczamy najwyższej jakości usługi firmom produkującym samochody osobowe oraz ich części składowe. W tym czasie staliśmy się symbolem solidnej współpracy w oczach klientów, a wśród pracowników - firmą, w której można się rozwijać.

Posiadamy swoje oddziały w ponad 35 lokalizacjach w kraju oraz współpracujemy z producentami części samochodowych z całego świata. Jako pracodawca, staramy się zapewnić swoim pracownikom możliwość wykorzystywania swoich umiejętności i pasji. Tworzymy zespół ponad 1000 pracowników, którzy na co dzień pracują nad jakością części w jednej z najbardziej newralgicznych branż.

KOGO SZUKAMY  • Praca w naszych szeregach to przede wszystkim kontrola jakości części motoryzacyjnych. W zależności od danego oddziału, pod uwagę bierzemy określone cechy fizyczne i psychiczne kandydatów.

  • Osoby mających doświadczenie w kierowaniu zespołem mogą realizować się na stanowiskach koordynatora lub kierownika danego oddziału. W tym przypadku kluczowymi cechami kandydata są komunikatywność oraz umiejętności organizacyjne. Niejednokrotnie niezbędna jest również znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, która pozwala na swobodną komunikację z klientem zagranicznym.

  • Dla osób mających wykształcenie techniczne, atrakcyjną propozycją współpracy może okazać się stanowisko przedstawiciela technicznego. Osoba zajmująca takie stanowisko, zwana również rezydentem - sprawuje opiekę nad częściami dostawcy na terenie jego klienta - głównie jednej z firm produkujących samochody osobowe. DLACZEGO CRS

Pracując z nami możesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz rozwinąć skrzydła w wybranej gałęzi naszej organizacji. Jesteśmy w trakcie procesu gwałtownego rozwoju, w którym poszerzamy swoje działy o nowych pracowników - od stanowisk wymagających podstawowych kwalifikacji, po te - które nie obejdą się bez specjalistycznej wiedzy. Kiedy już staniesz się jednym z nas, będziesz mógł wybrać, w którym kierunku chcesz się rozwijać. Jeśli bardziej interesują Cię sprawy techniczne, możesz zostać członkiem naszego działu jakości, a jeśli kontakt z klientem - działu marketingu. Nic nie pozostaje również na przeszkodzie, aby połączyć studia z pracą kontrolera jakości. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie pogodzić elastyczne godziny pracy z Twoim grafikiem.

Zainteresowany pracą ? Wejdź na www.crspolska.com i dowiedz się więcej!

Nowe OpinieDodaj

4.0

Dla studentów w sam raz

2016-05-17
anonimowo
Praca tutaj ma i plusy i minusy. Właściwie chyba plusów jest jednak więcej. Bo mammy w pracy fajną atmosferę, świetnych ludzi i ciekawe zadania. Można się też sporo nauczyć. Z drugiej strony jednak mam wrażenie że jest to praca dla ludzi bez doświadczenia, takich, którzy pracując chcą ogarnąć podstawy. Bo na później to i zadania wydają się zbyt proste i pieniądze zbyt małe.

W każdym razie można się tu uczyć w sprzyjającej atmosferze, więc jak się zaczyna na rynku pracy to polecam się tu zaczepić, na dalszym etapie kariery zawodowej może być już nie tak fajnie ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kontroler jakości (Praca)

2016-02-19
Branża: MotoryzacjaMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz