CRS

Motoryzacja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O CRS

KIM JESTEŚMY

CRS Polska
jest pionieriem, jeśli chodzi o firmy z branży usług kontroli jakości dla branży automotive w Polsce. Od ponad 16 lat dostarczamy najwyższej jakości usługi firmom produkującym samochody osobowe oraz ich części składowe. W tym czasie staliśmy się symbolem solidnej współpracy w oczach klientów, a wśród pracowników - firmą, w której można się rozwijać.

Posiadamy swoje oddziały w ponad 35 lokalizacjach w kraju oraz współpracujemy z producentami części samochodowych z całego świata. Jako pracodawca, staramy się zapewnić swoim pracownikom możliwość wykorzystywania swoich umiejętności i pasji. Tworzymy zespół ponad 1000 pracowników, którzy na co dzień pracują nad jakością części w jednej z najbardziej newralgicznych branż.

KOGO SZUKAMY  • Praca w naszych szeregach to przede wszystkim kontrola jakości części motoryzacyjnych. W zależności od danego oddziału, pod uwagę bierzemy określone cechy fizyczne i psychiczne kandydatów.

  • Osoby mających doświadczenie w kierowaniu zespołem mogą realizować się na stanowiskach koordynatora lub kierownika danego oddziału. W tym przypadku kluczowymi cechami kandydata są komunikatywność oraz umiejętności organizacyjne. Niejednokrotnie niezbędna jest również znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, która pozwala na swobodną komunikację z klientem zagranicznym.

  • Dla osób mających wykształcenie techniczne, atrakcyjną propozycją współpracy może okazać się stanowisko przedstawiciela technicznego. Osoba zajmująca takie stanowisko, zwana również rezydentem - sprawuje opiekę nad częściami dostawcy na terenie jego klienta - głównie jednej z firm produkujących samochody osobowe. DLACZEGO CRS

Pracując z nami możesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz rozwinąć skrzydła w wybranej gałęzi naszej organizacji. Jesteśmy w trakcie procesu gwałtownego rozwoju, w którym poszerzamy swoje działy o nowych pracowników - od stanowisk wymagających podstawowych kwalifikacji, po te - które nie obejdą się bez specjalistycznej wiedzy. Kiedy już staniesz się jednym z nas, będziesz mógł wybrać, w którym kierunku chcesz się rozwijać. Jeśli bardziej interesują Cię sprawy techniczne, możesz zostać członkiem naszego działu jakości, a jeśli kontakt z klientem - działu marketingu. Nic nie pozostaje również na przeszkodzie, aby połączyć studia z pracą kontrolera jakości. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie pogodzić elastyczne godziny pracy z Twoim grafikiem.

Zainteresowany pracą ? Wejdź na www.crspolska.com i dowiedz się więcej!

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla studentów w sam raz

anonimowo
Praca tutaj ma i plusy i minusy. Właściwie chyba plusów jest jednak więcej. Bo mammy w pracy fajną atmosferę, świetnych ludzi i ciekawe zadania. Można się też sporo nauczyć. Z drugiej strony jednak mam wrażenie że jest to praca dla ludzi bez doświadczenia, takich, którzy pracując chcą ogarnąć podstawy. Bo na później to i zadania wydają się zbyt proste i pieniądze zbyt małe.

W każdym razie można się tu uczyć w sprzyjającej atmosferze, więc jak się zaczyna na rynku pracy to polecam się tu zaczepić, na dalszym etapie kariery zawodowej może być już nie tak fajnie ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kontroler jakości (Praca)

Branża: MotoryzacjaMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Uczelnia
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowy jako takiej nie było, uścisk ręki, przedstawienie się, rzut oka na CV i kilka grzecznościowych pytań. Czy się uczę, gdzie wcześniej pracowałem, dlaczego aplikowałem akurat do nich.

A później oni opowiedzieli mi, jak firma funkcjonuje, oprowadzili mnie po budynku. Więcej mówił kierownik niż ja tak na dobrą sprawę.

Dopytywali tylko, czy na pewno wiem, na czym ma ta praca polegać, czy jestem dyspozycyjny i ile czasu mogę poświęcić na pracę. I też pytali, czy szukam czegoś na stałe, bo chyba sporo osób odeszło (albo je wyrzucili). W każdym razie potrzebują pracowników, którzy zostaną na dłużej i rzetelnie będą wykonywać swoja robotę.

Obyło się bez formalności, umowa, a następnego dnia szkolenie z BHP i to wszystko.