CrazyCall

Nowe technologie / IT
brak

O CrazyCall

CrazyCall is a cloud based software for sales calls, cold calling and other outbound campaigns. We prove that sales calls can be easy, campaign setup can take just a few minutes and agents can enjoy their work more. Reduced time between calls, automatic dialer, custom reports and analytics on demand - these are just a few out of many CrazyCall's features.

We work in small teams of high skilled specialists. Every one of us has a real influence on what the architecture looks like, as each idea is taken under consideration. We prefer to focus on accomplishing particular tasks rather than sticking to inflexible working day length. We promise very little paperwork and frequent contact with real product users.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

programista (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Poziom rekrutacji w CrazyCall mnie zaskoczył mimo, że nie spodziewałem się zwyczajnej, łatwej rozmowy o pracę. Najpierw była rozmowa i bardzo ogólne pytania o moją osobę - jak to zwykle na rekrutacjach. Później czekało mnie sprawdzenie moich umiejętności jako programisty. Trzeba się nieco nagimnastykować, ale jeśli ktoś nadaje się do tej pracy, to z pewnością sobie poradzi. Nie jest to łatwa rekrutacja, ale chociaż nie ma się poczucia, że to strata czasu. Przeprowadzają ją naprawdę rzetelnie. Atmosfera była miła i jeśli się stresowałem, to przez sprawdzanie wiedzy, nie przez rekruterów. Nie mam zastrzeżeń.