Clavey

Kontrola Jakości, Przemysł / Produkcja, Motoryzacja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Clavey

CLAVEY to międzynarodowa grupa przedsiębiorstw z branży Automotive z ponad 30-letnią tradycją firmy rodzinnej z korzeniami w Braunschweig, reprezentowana w Polsce przez Clavey Maintenance Service Sp. z o.o. oraz Clavey Personal Power Sp. z o.o.. Naszym największym kapitałem są wysoko wykwalifikowani pracownicy, ich wiedza i kompetencje.

Gwarantujemy naszym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w innowacyjnych projektach, jak i poznawanie najnowszych technologii w branży Automotive. Stawiamy na wzajemny szacunek i wspieramy indywidualny rozwój pracowników.


Zapraszamy na naszą stronę Internetową:

www.clavey.eu

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W tej firmie dużo się nauczyłem

anonimowo
Ta firma była dla mnie szkołą życia zawodowego bardzo dużo się w niej nauczyłem i dlatego dobrze ją wspominam pomimo jej wad.

Mój rozwój polegał na nauce zawodu i zdobywaniu doświadczenia. Niestety nie miałem co liczyć na awansowanie. W tamtym czasie pracowałem z sympatycznymi ludźmi i w dużo lepszych zresztą niż obecnie godzinach.

Współpraca układała nam się bardzo dobrze, ale płaca była po pewnym czasie zbyt niska. Jak już się czegoś pracownik nauczy i się sprawdza to chciałby być doceniony.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Kontroler (Praca)

  Branża: Kontrola JakościMiejsce: SwarzędzTermin rozmowy: 7.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa taka jak ja lubię najbardziej - szybka, konkretna, na temat, bez zbędnych pytań, skupiająca się maksymalnie na kandydacie. Takie rozmowy są dla mnie idealne żeby nie siedzieć i się nie zastanawiać co jeszcze wymyślą. Co prawda byłem na tej rozmowie sporo czasu temu, ale coś tam zapamiętałem to przytoczę.

  Na tym stanowisku i być może ogółem w tej firmie skupiają się na doświadczeniu jakie się ma co się robiło i co chce się robić w przyszłości. Na pewno mnie pytali o okres wypowiedzenia z poprzedniego miejsca pracy, bo tam miałem trochę zawikłaną sprawę i o dyspozycyjność, o jakieś tam programy, wykształcenie itp. Najważniejsze i tak było doświadczenie reszta to sprawa drugorzędna.