Clavey

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Clavey

CLAVEY to międzynarodowa grupa przedsiębiorstw z branży Automotive z ponad 30-letnią tradycją firmy rodzinnej z korzeniami w Braunschweig, reprezentowana w Polsce przez Clavey Maintenance Service Sp. z o.o. oraz Clavey Personal Power Sp. z o.o.. Naszym największym kapitałem są wysoko wykwalifikowani pracownicy, ich wiedza i kompetencje.

Gwarantujemy naszym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w innowacyjnych projektach, jak i poznawanie najnowszych technologii w branży Automotive. Stawiamy na wzajemny szacunek i wspieramy indywidualny rozwój pracowników.


Zapraszamy na naszą stronę Internetową:

www.clavey.eu

Nowe OpinieDodaj

3.6

W tej firmie dużo się nauczyłem

2016-08-09
anonimowo
Ta firma była dla mnie szkołą życia zawodowego bardzo dużo się w niej nauczyłem i dlatego dobrze ją wspominam pomimo jej wad.

Mój rozwój polegał na nauce zawodu i zdobywaniu doświadczenia. Niestety nie miałem co liczyć na awansowanie. W tamtym czasie pracowałem z sympatycznymi ludźmi i w dużo lepszych zresztą niż obecnie godzinach.

Współpraca układała nam się bardzo dobrze, ale płaca była po pewnym czasie zbyt niska. Jak już się czegoś pracownik nauczy i się sprawdza to chciałby być doceniony.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kontroler (Praca)

2016-08-19
Branża: Kontrola JakościMiejsce: SwarzędzTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz