CHEP Polska

Transport / Logistyka

O CHEP Polska

CHEP Polska to krajowy oddział światowego lidera zajmującego się wynajmem palet i kontenerów. Firma działa od 1954 roku, obecnie w 49 krajach świata. Z jej kompleksowych usług związanych z zarządzaniem opakowaniami, korzystają klienci z handlu detalicznego, produkcji przemysłowej, przemysłu motoryzacyjnego, chemicznego oraz produkcji dóbr konsumpcyjnych.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Daje im czwóreczkę :)

anonimowo
Nie chciałabym się powtarzać w stosunku do opinii, które już tu zostały napisane. Ale moja jest podobna, więc nie sposób przynajmniej częściowo tego nie powtórzyć.

Zgadzam się, że fajna atmosfera, komunikacja, podejście do pracownika, rozwój. Od siebie dołożę, że były ciekawe zadania, dobre godziny pracy i fajny pakiet medyczny.

Tak jak reszta żałuję, że nie było innych dodatkowych benefitów, z których chętnie bym skorzystała. Nie zgadzam się, że był stres albo tak dobrze trafiłam, że go w ogóle nie doświadczałam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Analityk (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Aplikowałam na stanowisko na zastępstwo a nie do takiej normalnej pracy, więc to trochę inaczej wyglądało niż normalnie, tak mi się wydaje.

W każdym razie rekrutację prowadziłą firma zewnętrzna i pierwszy etap (bo chyba było więcej) prowadzili właśnie ci ludzie z agencji. Na spotkaniu w firmie to było w sumie więcej mówienia z ich strony niż z mojej ;) bo dokładnie mi powiedzieli, na czym ta praca polega i czego mogę się spodziewać po tym zastępstwie.

Sprawdzali też, na ile wiem, czym się firma zajmuje tak ogólnie, nie że na moim stanowisku, ale byłam akurat z tego dobrze przygotowana.

Do tego trochę pytań o doświadczenie, wykształcenie, i ile chcę zarabiać.