CeDo

Przemysł / Produkcja

O CeDo

CeDo jest firmą o wiodącej pozycji na rynku europejskim, wytwarzającą szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku. Produkujemy między innymi: woreczki na mrożonki, worki na śmieci, filtry do kawy, folię aluminiową i spożywczą i temu podobne artykuły.

Produkty CeDo, wyprodukowane w różnych krajach Europy i Chinach, sprzedawane są zarówno pod marką własną firmy, jak i pod markami prywatnymi klientów. Obroty grupy oscylują wokół poziomu 300 milionów Euro rocznie. 100% udziałów w holdingu Cedo posiada firma Straco Investments - niezależna belgijska grupa inwestycyjna.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Póki co jest super

Przedstawiciel handlowy
Jestem przedstawiciel handlowym cedo dopiero od 4 miesięcy, ale warto coś tu napisać, żeby inni mieli jakiś wgląd w firmę. Pracuje mi się tu fajnie, otaczam się super ludźmi. Atmosferę w pracy mamy bardzo luźną. Gdy pojawia się stres to raczej z powodu natłoku obowiązków, nie przez kolegów z pracy. Podczas pracy nikt nad Tobą nie stoi i nie sprawdza, masz dużą samodzielność w działaniu. Można jednak liczyć na (zdrowe) opinie, co robisz dobrze a co źle. To bardzo pomaga na starcie. Poprawiłbym trochę wynagrodzenia, mogłoby być lepiej, reszta jest okej!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Operator (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Kąty WrocławskieTermin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Zaraz po tym jak wysłałem CV na operatora dostałem telefon i zaprosili mnie na rozmowę. Ogólnie to wszystko poszło bardzo szybciutko czuje ze im trzeba ludzi po prostu. Zadali kilka łatwych pytań. Dostałem więcej informacji o tym co miałbym robić. Zapytali się na koniec ile chce zarobić i w sumie tyle. Bardzo szybko wszystko się potoczyło dobrze że nie zabierają ludziom dużo czasu. Nie lubie jak są długie i skomplikowane rekrutacje po co marnować czyjś czas? Tu na szczęście było okej.