Capital Service

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Capital Service

Capital Service to firma zajmująca się głównie świadczeniem krótkoterminowych pożyczek gotówkowych, tzw. chwilówek. Firmę wyróżniają przede wszystkim proste, czytelne zasady działania, dzięki czemu zdobyła zaufanie klientów.

Obecnie działa około 100 oddziałów obsługi sprzedaży bezpośredniej pod marką KredytOK. W punktach tych wykwalifikowani doradcy służą pomocą przy rozwiązywaniu chwilowych problemów finansowych, udzielając klientom pożyczek na dogodnych dla nich warunkach.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Jest potencjał, ale powinni parę rzeczy zmienić

2016-04-12
Doradca Klienta
Zacznę od razu od tych rzeczy "do zmiany" wg mnie: zmiana podejścia do pracownika i nieoczekiwanie, że będzie wiecznie pracował po godzinach, średnio ogarnięte kierownictwo, rozwój bardzo ograniczony, wynagrodzenie jak wszędzie może być lepsze.

To co pozytywne i co mi się podobało to samochód służbowy do dyspozycji, w miarę osiągalne do zrobienia targety, zatrudnienie na umowe o pracę, atmosfera i dobra komunikacja na linii "góra" i "dół".
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

2017-01-12
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz