Camaieu

Sprzedaż, Zakupy

O Camaieu

Camaieu to firma istniejąca od 1984 roku, obecnie działająca w 18 krajach i zarządzająca 1000 oddziałów. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą mody damskiej - co tydzień do sklepów Camaieu trafia około 100 nowych produktów.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciężka praca

sprzedawca
Przekonałam się już po pierwszy miesiącu, że a. ciężko łączyć pracę i studia b. praca sprzedawcy nie jest taka łatwa jak się wydaje jak się jest klientem. Przyznaje się, że długo nie dałam rady tak pracować. Nie chodzi o same warunki właśnie w Camaieu tylko o stres, fizyczną stronę pod tytułem dźwiganie i chodzenie i o godziny pracy. Chciałabym im dać więcej punktów lepiej ocenić ale nie ma za co. Ocenę ratuje wyłącznie atmosfera. Dziewczyny w krótkim czasie zdążyłam polubić.

Benefitów jako takich nie było chyba, że zniżki zaliczyć do benefitów. Z tego nawet nie skorzystałam ale dziewczyny wspominały, że można wziąć na siebie rzeczy z dodatkową zniżką.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Szybko się odezwali do mnie po tym jak się zgłosiłam i wysłałam aplikację. To mi bardzo odpowiadało bo sama szukałam czegoś od zaraz. Zwyczajnie zależało mi na czasie. Rozmowę ustaliliśmy za parę dni. Na tą rozmowę poszłam bez stresu i z dobrym nastawieniem. Na rozmowie się przekonałam, że to dobre podejście bo było sympatycznie. Podyskutowaliśmy sobie o modzie, moim doświadczeniu w sprzedaży i zainteresowaniach. Wstępnie ustaliliśmy od kiedy mogłabym zacząć pracować i czego oni oczekują i jakie ja mam oczekiwania.