Camaieu

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Camaieu

Camaieu to firma istniejąca od 1984 roku, obecnie działająca w 18 krajach i zarządzająca 1000 oddziałów. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą mody damskiej - co tydzień do sklepów Camaieu trafia około 100 nowych produktów.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Ciężka praca

2016-11-30
sprzedawca
Przekonałam się już po pierwszy miesiącu, że a. ciężko łączyć pracę i studia b. praca sprzedawcy nie jest taka łatwa jak się wydaje jak się jest klientem. Przyznaje się, że długo nie dałam rady tak pracować. Nie chodzi o same warunki właśnie w Camaieu tylko o stres, fizyczną stronę pod tytułem dźwiganie i chodzenie i o godziny pracy. Chciałabym im dać więcej punktów lepiej ocenić ale nie ma za co. Ocenę ratuje wyłącznie atmosfera. Dziewczyny w krótkim czasie zdążyłam polubić.

Benefitów jako takich nie było chyba, że zniżki zaliczyć do benefitów. Z tego nawet nie skorzystałam ale dziewczyny wspominały, że można wziąć na siebie rzeczy z dodatkową zniżką.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2017-01-13
Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz