Burger King

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Burger King

Burger King to światowa sieć barów szybkiej obsługi istniejąca od 1954 roku. Pierwsza restauracja została otwarta w Miami. Po 9 latach Burger King otworzył punkt poza Stanami Zjednoczonymi, w 1975 roku trafił do Europy, a w 1992 do Polski, gdzie obecnie działają 44 restauracje.

Nowe OpinieDodaj

3.0

Może być

2016-12-17
Sprzedawca
Nie wróciłabym tam już drugi raz i tu chodzi o fizyczny aspekt tej pracy. Po tym jak najpierw musiałam siedzieć ileś godzin na wykładach i potem biegać po burger kingu albo stać przy kasie to już wszystkiego mi się odechciewało. Żałowałam, że się zdecydowałam na taką pracę już lepiej było iść do biura na cokolwiek. Tyle że wyboru nie miałam to siedziałam tam przez pewien czas. Najmilej wspominam fajnych ludzi z którymi można było porozmawiać o ile się już znalazło chwilę czasu. Wypłaty średnie ale na cokolwiek wystarczyło. Lepsze to niż nic albo niż oglądanie się tylko na to czy rodzice coś dołożą od siebie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik restauracji (Praca)

2016-11-18
Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz