Burger King

Sprzedaż

O Burger King

Burger King to światowa sieć barów szybkiej obsługi istniejąca od 1954 roku. Pierwsza restauracja została otwarta w Miami. Po 9 latach Burger King otworzył punkt poza Stanami Zjednoczonymi, w 1975 roku trafił do Europy, a w 1992 do Polski, gdzie obecnie działają 44 restauracje.

Nowe OpinieDodaj

3.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Może być

Sprzedawca
Nie wróciłabym tam już drugi raz i tu chodzi o fizyczny aspekt tej pracy. Po tym jak najpierw musiałam siedzieć ileś godzin na wykładach i potem biegać po burger kingu albo stać przy kasie to już wszystkiego mi się odechciewało. Żałowałam, że się zdecydowałam na taką pracę już lepiej było iść do biura na cokolwiek. Tyle że wyboru nie miałam to siedziałam tam przez pewien czas. Najmilej wspominam fajnych ludzi z którymi można było porozmawiać o ile się już znalazło chwilę czasu. Wypłaty średnie ale na cokolwiek wystarczyło. Lepsze to niż nic albo niż oglądanie się tylko na to czy rodzice coś dołożą od siebie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik restauracji (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Weszłam normalnie na ich stronę znalazłam ogłoszenie i wysłałam zgłoszenie. Szybko zadzwonili, że chcą się ze mną spotkać i pogadać. Nie miałam nic do stracenia, chciałam jakoś pracę pogodzić ze studiami, więc poszłam. W sumie rozmowa była fajna, bo wszystko mi wytłumaczyli i powiedzieli. Można podobno wybierać czy zlecenie czy umowa o pracę, najpierw jest szkolenie, później elastyczny grafik i konkretna stawka.

Jeżeli chodzi o mnie to chcieli wiedzieć czemu się zdecydowałam wysłać to zgłoszenie. Gdzie wcześniej pracowałam i czy lubiłam pracę z ludźmi. Kiedy mogę zaczynać i czy umiem obsługiwać kasę fiskalną. Wiadomo, że nie pytali mnie o wymagające rzeczy, nie ma co się stresować.