BUDNER

Nieruchomości / Budownictwo

O BUDNER

Począwszy od 1994 r. firma Budner rozpoczęła realizację prac „pod klucz” dotyczących powierzchni biurowych i hotelowych. W tym także czasie rozpoczęto działalność związaną z realizacją własnych inwestycji w obiekty biurowe. W oparciu o doświadczenie firmy Budner wyszukiwano odpowiednie obiekty i po ich wydzierżawieniu na długi okres, dokonywano niezbędnych adaptacji bądź remontu i następnie wynajmowano na cele biurowe.

Posiadanie i wynajmowanie własnych obiektów biurowych skłoniło kierownictwo spółki do rozpoczęcia działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami. Początkowo, dział ten prowadził obsługę jedynie własnych obiektów, później zaś skierował swoją ofertę do podmiotów zewnętrznych tj. wspólnot mieszkaniowych i administratorów powierzchni biurowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra firma, normalne pieniądze, normalne podejście

2016-06-07
anonimowo
Ja dla tej firmy pracowałem tyle, że spokojnie mogę powiedzieć byli dobrzy. W sensie jako pracodawca wypadali ok. Zwłaszcza jak się porównało do moich wcześniejszych pracodawców.

Pracy było dużo, ale w takiej branży to jest przecież plus. Ludzie sympatyczni z większością dało się dogadać, a atmosfera bardzo w porządku. Nigdy nie było żadnych problemów z pieniędzmi co też w tej branży nie jest zawsze standardem. Marka jest znana w branży i później łatwiej jest znaleźć pracę
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance