BUDNER

Nieruchomości / Budownictwo

O BUDNER

Począwszy od 1994 r. firma Budner rozpoczęła realizację prac „pod klucz” dotyczących powierzchni biurowych i hotelowych. W tym także czasie rozpoczęto działalność związaną z realizacją własnych inwestycji w obiekty biurowe. W oparciu o doświadczenie firmy Budner wyszukiwano odpowiednie obiekty i po ich wydzierżawieniu na długi okres, dokonywano niezbędnych adaptacji bądź remontu i następnie wynajmowano na cele biurowe.

Posiadanie i wynajmowanie własnych obiektów biurowych skłoniło kierownictwo spółki do rozpoczęcia działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami. Początkowo, dział ten prowadził obsługę jedynie własnych obiektów, później zaś skierował swoją ofertę do podmiotów zewnętrznych tj. wspólnot mieszkaniowych i administratorów powierzchni biurowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobrze wspominam Budner

Anonimowo
Znając opinie, jakie powszechnie panują o branży budowlano - remontowej, przyznam szczerze, że miałem obawy przed podjęciem pracy w Budnerze. Na całe szczęście zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. Firma ma już wyrobioną renomę, ale nadal prężnie się rozwija. To co z mojego punktu widzenia było najważniejsze (a co w innych firmach budowlanych jest niestety rzadkością) to świetna organizacja pracy oraz całego zaplecza materiałowego, a także pensja wypłacana zawsze w terminie. To ostatnie było chyba dla mnie największym i najmilszym zaskoczeniem. Ludzie jak to ludzie, jedni w porządku, drudzy nieco mniej, ale koniec końców z każdym można było się dogadać. Pracuje tam trochę fachowców, od których można się wiele nauczyć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance