Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

BrightONE

Nowe technologie / IT

O BrightONE

BrightONE to firma działająca w branży informatycznej. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania IT - od tworzenia systemów wbudowanych, przez projektowanie rozwiązań dla portali internetowych, aż po fuzje danych i komunikacji w czasie rzeczywistym. Centra kompetencyjne należące do BrightONE w Polsce zlokalizowane są we Wrocławiu i w Szczecinie, gdzie zatrudnionych jest około 250 specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Polecam każdemu!

Anonimowo
Jedno wielkie wow! To zdecydowanie najlepszy pracodawca, z jakim miałem do czynienia. Jedyna rzecz do poprawy to moich zdaniem zwiększenie liczby szkoleń, bo tutaj faktycznie mogłoby być. Poza tym – nie mam żadnych zastrzeżeń. Zarobki na naprawdę dobrym poziomie, godziny pracy elastyczne i przede wszystkim ludzie – nigdy w żadnej innej firmie nie spotkałem tak miłych współpracowników. Aż chciało się przychodzić do pracy. Do tego przełożeni również bardzo w porządku, wymagający, ale też potrafili docenić i zmotywować. Jednym słowem: polecam. Każdemu, kto poszukuje zajęcia w branży informatycznej praca w brightOne powinna przypaść do gustu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Java Developer (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 5.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Tak naprawdę w moim przypadku to była jedna rozbudowana rozmowa. W dużej części po angielsku + w dużej części z pytaniami czysto technicznymi (nie będę ich tu wypisywał, ale Java trzeba ogarniać naprawdę na dobrym poziomie i do tego jeszcze CSS, Scrum, Selenium i parę innych rzeczy - warto dobrze przeczytać ogłoszenie)

  Pytania poza technicznymi standardowe - oczekiwania, doświadczenie itp. + trochę opowiadali o firmie, warunkach zatrudnienia, organizacji itp. Spokojnie odpowiadają na pytania, więc można popytać jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś ponad to co sami mówią od razu.