BrightONE

Nowe technologie / IT

O BrightONE

BrightONE to firma działająca w branży informatycznej. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania IT - od tworzenia systemów wbudowanych, przez projektowanie rozwiązań dla portali internetowych, aż po fuzje danych i komunikacji w czasie rzeczywistym. Centra kompetencyjne należące do BrightONE w Polsce zlokalizowane są we Wrocławiu i w Szczecinie, gdzie zatrudnionych jest około 250 specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo ok

2016-10-10
Software Engineer
Nie wiem wydaje mi się, że wystarczy popatrzeć po tych punktach co tam zaznaczyłem. Za wynagrodzenie i work/life balance dałem 5 za atmosferę i szkolenia po 4. Do tego wszystkie możliwe benefity i międzynarodowa atmosfera w pracy. Elastyczne godziny i możliwości rozwojowe. Jak dla mnie więcej nic nie potrzeba jak się tyle dostaje. Wszystko łącznie z finansowaniem lunchów było.

Szuka się innej pracy tylko jak ma się opcję jeszcze lepszą niż ta. A o to trudno jak widać z opinii powyżej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Java Developer (Praca)

2016-05-25
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Tak naprawdę w moim przypadku to była jedna rozbudowana rozmowa. W dużej części po angielsku + w dużej części z pytaniami czysto technicznymi (nie będę ich tu wypisywał, ale Java trzeba ogarniać naprawdę na dobrym poziomie i do tego jeszcze CSS, Scrum, Selenium i parę innych rzeczy - warto dobrze przeczytać ogłoszenie)

Pytania poza technicznymi standardowe - oczekiwania, doświadczenie itp. + trochę opowiadali o firmie, warunkach zatrudnienia, organizacji itp. Spokojnie odpowiadają na pytania, więc można popytać jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś ponad to co sami mówią od razu.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz