Brembo Poland

Inżynieria / Konstrukcje, Motoryzacja

O Brembo Poland

Brembo jest globalnym liderem w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hamulcowych oraz komponentów do samochodów, motocykli, pojazdów przemysłowych i maszyn na rynek OE, aftermarket, a także do użytku sportowego.

Firma ma placówki w 16 krajach na 3 kontynentach, posiada 24 zakłady, w których zatrudnionych jest około 7700 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Da się rozwijać

anonimowo
Praca pozwala się rozwijać zawodowo no i oczywiście zdobywać potrzebne doświadczenie. Jeśli chodzi o najważniejszą rzecz, czyli wypłatę była na przyzwoitym poziomie, ale tego nigdy dość. Zawsze może chcieć się więcej zarabiać normalna rzecz.

Atmosfera na 5 nawet z plusem, ale godziny pracy na słabe 3. Często zostawanie po godzinach tyle tylko, że płacili za te dodatkowe godziny. Jeszcze gorzej by było jakby trzeba było siedzieć i nikt nie dorzucałby pieniędzy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Stażysta (Praktyka/Staż)

  Branża: Kontrola JakościMiejsce: CzęstochowaTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  1. Rozmowa przez telefon 2. Rozmowa w firmie. Nie będę tego rozgraniczał kiedy o co pytali, bo zwyczajnie nie pamiętam. W każdym razie plus dla nich za jasne przedstawienie warunków stażu (to akurat na spotkaniu oko w oko) - mówią wprost, staż trwa rok, dajemy umowę o pracę, oczekujemy pełnej dyspozycyjności, możemy zaoferować takie i takie warunki finansowe.

  Interesuje ich głównie i przede wszystkim motywacja do odbycia stażu. Pytali np. czego chcę się nauczyć, na czym mi najbardziej zależy po stażu, jak sobie to wyobrażam, jakie są moje cele zawodowe, czy znam sposoby analizy rysunku technicznego, na jakim poziomie znam angielski. Potem przeszliśmy właśnie na chwilę na rozmowę po angielsku. Wtedy, z tego co pamiętam, zapytali mnie o zainteresowania i czy mam jakąś wiedzę na temat branży, w której oni działają.