BMS

Nowe technologie / IT

Opinie o BMS

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ambitna, fajna praca

anonimowo
Ja lubię robić nowe rzeczy. I trochę uwłacza mojej godności jak dostaję zadania poniżej moich kompetencji. Całe szczęście tutaj jest zupełnie inaczej. Mam możliwość pracowania przy fajnych ambitnych projektach, na dobrym, nowoczesnym sprzęcie. I ja to doceniam.

Do tego możliwość rozwoju, bo cały czas podnoszę kompetencje. Atmosfera też w porządku, nie mam się zupełnie do czego przyczepić. To po prostu taka fajna firma, w której człowiek czuje się jak członek rodziny i po prostu spokojnie robi swoje dostając za to fajne pieniądze.
Pokaż benefity i ocenę
4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W mojej ocenie ogólnej - nieźle

Programista
Może zacznę od zalet tej firmy, bo tego jest więcej niż wad. Wg mnie zalety to: wysokość wynagrodzenia dla programisty i to programisty z niewielkim doświadczeniem, atmosfera panująca w działach, elastyczny czas pracy, duże możliwości rozwoju, praca nad ciekawymi projektami, dobra lokalizacja oddziału, kompetentne osoby zarządzające i ogólnie ludzie.

Wady to: w sumie nie wiem czy są jakieś wady, trzeba by się było bardzo czepiać, żeby coś znaleźć. W firmie bezwzględnie przeważają zalety.

Dla mnie jak się ktoś zastanawia czy warto tu pracować, trzeba mówić, że warto. Głównie dlatego, bo serio tak jest.
Pokaż benefity i ocenę