Blue Media

Finanse / Ekonomia

O Blue Media

Zatrudniamy najlepszych ludzi i tworzymy najlepsze warunki do pracy. Dbamy o równowagę między pracą a życiem prywatnym. Umożliwiamy rozwój zawodowy i pracą przy docenianych projektach. Z naszych rozwiązań korzystają miliony Polaków. Zapewniamy bogaty pakiet benefitów – karnet do klubu sportowego, ubezpieczenie zdrowotne, szkolenia, Akademię Zdrowia. Mamy własną drużynę biegową. Naszym pracownikom płacimy złotówkę za każdy kilometr przejechany na rowerze do pracy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super praca

Programista
Awansować się raczej nie da ale praca mimo to jest bardzo rozwojowa. Tak jest przez szkolenia i kursy językowe i przez to, że ma się fajne zadania.

Można się mega dużo uczyć w praktyce i tak najłatwiej się ogólnie nauczyć. Pasowało mi wszystko od pieniędzy przez benefity godziny pracy aż po atmosferę i ludzi.

Super praca pod wszystkimi względami warto tu łapać kolejne doświadczenia zawodowe daje to wielkie szanse później na lepiej płatną posadę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

specjalista ds. obsługi klienta (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: SopotTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Znajoma mnie trochę postraszyła rozmową w Blue Media, mówiła, że robili jej jakieś testy komputerowe i z wiedzy, więc trochę niepewnie szedłem na rozmowę.

Okazało się, że te "testy komputerowe" to... obsługa worda i excela. Cóż, testy zdałem :D Pani, która je prowadziła, mówiła, że przychodzą ludzie z Officem wpisanym w CV, a później mają problem ze zrobieniem tabelki w excelu. Już się kilka razy nacięli, dlatego od jakiegoś czasu na rozmowach sprawdzają też obsługę komputera.

Do tego musiałem jeszcze odbyć rozmowę, w której rekruterka udawała osobę reklamującą usługę, a ja musiałem w profesjonalny sposób omówić z nią problem i postarać się wszystko ogarnąć tak, żeby była zadowolona.

Szedłem szykując się na jakiś straszny test a wyszedłem zadowolony :D