Blue Media

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Blue Media

Zatrudniamy najlepszych ludzi i tworzymy najlepsze warunki do pracy. Dbamy o równowagę między pracą a życiem prywatnym. Umożliwiamy rozwój zawodowy i pracą przy docenianych projektach. Z naszych rozwiązań korzystają miliony Polaków. Zapewniamy bogaty pakiet benefitów – karnet do klubu sportowego, ubezpieczenie zdrowotne, szkolenia, Akademię Zdrowia. Mamy własną drużynę biegową. Naszym pracownikom płacimy złotówkę za każdy kilometr przejechany na rowerze do pracy.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Super praca

2016-09-15
Programista
Awansować się raczej nie da ale praca mimo to jest bardzo rozwojowa. Tak jest przez szkolenia i kursy językowe i przez to, że ma się fajne zadania.

Można się mega dużo uczyć w praktyce i tak najłatwiej się ogólnie nauczyć. Pasowało mi wszystko od pieniędzy przez benefity godziny pracy aż po atmosferę i ludzi.

Super praca pod wszystkimi względami warto tu łapać kolejne doświadczenia zawodowe daje to wielkie szanse później na lepiej płatną posadę.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

specjalista ds. obsługi klienta (Praca)

2016-02-20
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: SopotTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz