Big Dutchman

Przemysł / Produkcja
brak

O Big Dutchman

Big Dutchman zajmuje się projektowaniem i wykonaniem systemów karmienia i wyposażenia budynków inwentarskich, dostosowanych do chowu trzody chlewnej i drobiu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, możliwe jest obniżenie kosztów produkcji, co przekłada się na dobrej jakości produkt w odpowiedniej cenie.

Big Dutchman działa w ponad 100 krajach na pięciu kontynentach, a nazwa tej firmy kojarzona jest z wysoką jakością, szybką obsługą i niezrównaną specjalistyczną wiedzą.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik wsparcia działu sprzedaży ds. sprzętu dla drobiu (Praca)

2016-02-02
Branża: SprzedażMiejsce: Tarnowo PodgórneTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W sumie w trakcie obu rozmów pytania się powtarzały. I podczas rozmowy przez telefon i podczas spotkania u nich pytali o: doświadczenie (chociaż najlepiej jakby nie było duże), studia (dlaczego takie, jak mi się podobają, czy jestem zadowolony z wyboru, jaki przedmiot lubię najbardziej, z czego piszę magisterkę), motywację do pracy (dlaczego u nich, co wiem o firmie, ile chciałbym zarobić, czy potrafię pracować w grupie) i o jakieś inne pojedyncze rzeczy typu prawo jazdy i możliwość odbywania podróży służbowych po całej Polsce.

Do tego przygotujcie się na rozmowę po angielsku albo po niemiecku, zależy co macie w CV. Ja gadałem po angielsku odpowiadając na część przytoczonych wyżej pytań. Już nie pamiętam, które były po polsku, a które właśnie po angielsku, ale tak czy siak język jest dla nich ważny.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz