Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Big Dutchman

Przemysł / Produkcja
brak

O Big Dutchman

Big Dutchman zajmuje się projektowaniem i wykonaniem systemów karmienia i wyposażenia budynków inwentarskich, dostosowanych do chowu trzody chlewnej i drobiu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, możliwe jest obniżenie kosztów produkcji, co przekłada się na dobrej jakości produkt w odpowiedniej cenie.

Big Dutchman działa w ponad 100 krajach na pięciu kontynentach, a nazwa tej firmy kojarzona jest z wysoką jakością, szybką obsługą i niezrównaną specjalistyczną wiedzą.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik wsparcia działu sprzedaży ds. sprzętu dla drobiu (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: Tarnowo PodgórneTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W sumie w trakcie obu rozmów pytania się powtarzały. I podczas rozmowy przez telefon i podczas spotkania u nich pytali o: doświadczenie (chociaż najlepiej jakby nie było duże), studia (dlaczego takie, jak mi się podobają, czy jestem zadowolony z wyboru, jaki przedmiot lubię najbardziej, z czego piszę magisterkę), motywację do pracy (dlaczego u nich, co wiem o firmie, ile chciałbym zarobić, czy potrafię pracować w grupie) i o jakieś inne pojedyncze rzeczy typu prawo jazdy i możliwość odbywania podróży służbowych po całej Polsce.

Do tego przygotujcie się na rozmowę po angielsku albo po niemiecku, zależy co macie w CV. Ja gadałem po angielsku odpowiadając na część przytoczonych wyżej pytań. Już nie pamiętam, które były po polsku, a które właśnie po angielsku, ale tak czy siak język jest dla nich ważny.