Atos

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Atos

Światowy partner informatyczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich, spółka notowana na giełdzie NYSE Euronext Paris oraz europejski lider w zakresie usług płatniczych. Atos tworzy nowoczesne rozwiązania w zakresie usług technologicznych, konsultingowych, zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych, transakcyjnych i wielu innych. Klienci Atosa należą do różnorodnych sektorów, począwszy od przemysłu, przez ochronę zdrowia, finanse aż po handel i usługi.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Chciało się pracować

2017-01-25
anonimowo
Dla mnie jak można powiedzieć o firmie, że chciało się przychodzić do pracy to jest największy komplement. Mi się chciało skoro było wiadomo o dobrych zarobkach, fajnym klimacie, spoko współpracownikach. Jak się już mocno nie chciało zawsze można było pracować z domu. Pozwalali na home office jak się potrzebowało. Chciało się też przez to, że się nie siedziało i nie nudziło. Nie cierpię się nudzić w pracy odliczać minuty do końca. Znaczenie miały do tego szkolenia przynajmniej nie stało się w miejscu tylko był rozwój.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Praktykantka w dziale marketingu (Praktyka/Staż)

2016-07-13
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: ToruńTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz