Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Assunto

Doradztwo personalne, Human Resources
brak

O Assunto

Jesteśmy organizacją, którą tworzą ludzie doświadczeni w branży HR, doradcy zawodowi oraz eksperci od rekrutacji specjalistycznych.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na jakość współpracy i zadowolenie naszych Klientów. Nasi specjaliści chętnie doradzą jak rozwiązać zagadnienia kadrowo-płacowe, skutecznie zrekrutować wykwalifikowany personel, pokierować ścieżką zawodową.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Case study
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Była to chyba najciekawsza rekrutacja, w jakiej brałem udział. Gdy aplikowałem przez stronę internetową Assunto, zaskoczył mnie „kącik porad”. Nie każda firma ma coś takiego na swojej stronie. Po wysłaniu CV czekała mnie rozmowa telefoniczna i pytania głównie o informacje zawarte w CV. Później dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Tu pytania były raczej standardowe, nic szczególnego. Najlepsze zaczęło się, gdy dowiedziałem się, że czeka mnie zaaranżowane spotkanie z klientem. O terminie i miejscu spotkania zostałem poinformowany wcześniej, więc mogłem się dobrze przygotować. Spotkanie pozwoliło mi doświadczyć tego, jak będzie wyglądać moja praca i sprawdzić, czy naprawdę się nadaje. Rekrutacja bardzo sprawna (mimo kilku etapów) i co najważniejsze wartościowa!