Apeiron Synthesis

Badania i Rozwój, Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna
brak

O Apeiron Synthesis

Firma Apeiron Synthesis została założona w 2009 r. przez zespół doświadczonych naukowców i przedsiębiorców. Oferowana przez nas technologia opiera się na katalitycznej reakcji metatezy olefin. Metoda ta daje praktycznie nieograniczone możliwości syntezy nowych związków chemicznych, dzięki niej procesy produkcyjne są szybsze, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

Technologia znajduje zastosowanie w produkcji leków, feromonów, substancji zapachowych, surfaktantów, wosków, paliw, polimerów i materiałów konstrukcyjnych. O jej przełomowym znaczeniu świadczy Nagroda Nobla w dziedzinie chemii przyznana w 2005 roku. Naszą misją jest umiejętne czerpanie z potencjału metatezy olefin i wykorzystywanie go w celach komercyjnych dla dobra naszych klientów.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Co tu dużo pisać. Było trudno, ale ciekawie. Atmosfery na pewno nie określiłbym jako luźnej, to nie znaczy, że było jakoś niemiło, po prostu bardziej poważnie. Były oczywiście typowe pytania, np. dotyczące mojego CV. Ale to tylko mała część rekrutacji. Większa to sprawdzenie angielskiego i wiedzy chemicznej, analitycznej i typowo branżowej. Tu poziom był wysoki, tak jak poziom firmy. Trzeba sporej wiedzy, aby sprostać. Rekruterzy mili, dowiedziałem się wszystkiego, co było mi potrzebne o firmie, realizowanych projektach, stanowisku. Było trudno, ale się udało i rekrutację wspominam dobrze.