Ambient System

Przemysł / Produkcja

O Ambient System

Ambient System Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą rozwiązań tworzących systemy przeciwpożarowe. Firma działa na rynku od ponad 20 lat - jej główna siedziba znajduje się w Gdańsku.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilna praca całkiem dobrze ją wspominam

anonimowo
Pracowałem w Ambient prawie dwa lata temu, więc już trochę czasu minęło. Praca wtedy była bardzo stabilna z umową o pracę i niezłymi warunkami finansowymi. Do tego jak ktoś chciał mógł skorzystać z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego dobrowolnie oczywiście.

Nie była to bardzo rozwojowa praca, ale całkiem w porządku. Miła atmosfera dobre godziny pracy i pieniądze bardzo podniosły moją opinię o tej firmie. Nie wiem czy bym polecał pracę tam, ale wspominam ją dobrze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierownik Regionu Warszawa (Praca)

Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Moja rekrutacja zakończyła się na poziomie jednego spotkania i na pewno nie było to ostatnie spotkanie dla kogoś, kto dostał tam pracę. Czytałem u nich na stronie, że rekrutacja w przypadku takich osób jak ja to powinny być trzy spotkania.

No ja byłem na jednym i spotkanie było ok. Nie dali mi znać co dalej i to moim zdaniem minus, ale nie taki żeby od razu powiedzieć, że cała rekrutacja była słaba. Ta moja rozmowa była w porządku. Pytania dotyczyły mojego doświadczenia w sprzedaży zwłaszcza B2B, znajomości branży, dyspozycyjności, oczekiwań, poziomu wykształcenia, chęci do jeżdżenia samochodem itp Nic trudnego, a jednak się nie udało