Akamai Technologies

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Akamai Technologies

Za firmą Akamai stoją imponujące liczby - zarządzają oni około 30% ruchu w całym internecie, posiadają prawie 150 tys. serwerów rozlokowanych w 110 krajach i zatrudniają ponad 5 tys. osób. To jeden z największych potentatów zajmujących się przyspieszaniem pracy w internecie oraz przechowywaniem danych. W listopadzie 2011 roku firma Akamai otworzyła swój oddział w Krakowie.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Niesamowity klimat

2016-11-10
anonimowo
Ciężko przebić firmę taką jak ta. Wtedy kiedy udało mi się do niej dostać panował tam niesamowity klimat. Takiej atmosfery nie widziałem w żadnej pracy ani wcześniej ani później. Stawia się na kreatywność, super stosunek do pracownika i rozwój. Wcale nie było tam korporacyjnie co jest wielką zaletą. Są perspektywy rozwoju jak w korporacji, ale nie czuć aż takiej presji. Pracy było bardzo dużo na tyle, że czas na nudę się nie zdarzał. Z benefitów dodawali kartę sportową, pakiet medyczny, szkolenia i kursy. Mogę ich jeszcze pochwalić za wynagrodzenia, bo to przecież istotne, a jeszcze w mojej wypowiedzi nie padło. Jakby się nad tym nie zastanawiać to jest praca, w której chce się pracować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Rekruter (Praca)

2016-02-16
Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz