Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Akamai Technologies

Administracja biurowa, Badania i Rozwój, Internet / E-commerce

O Akamai Technologies

Za firmą Akamai stoją imponujące liczby - zarządzają oni około 30% ruchu w całym internecie, posiadają prawie 150 tys. serwerów rozlokowanych w 110 krajach i zatrudniają ponad 5 tys. osób. To jeden z największych potentatów zajmujących się przyspieszaniem pracy w internecie oraz przechowywaniem danych. W listopadzie 2011 roku firma Akamai otworzyła swój oddział w Krakowie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pracodawca, którego mogę polecić

anonimowo
Jestem zadowolona z pracy w Akamai. Przede wszystkim nie ma tu korporacyjnego klimatu, którego ja osobiście nie znoszę. Atmosfera jest wyjątkowo dobra, ludzie świetni i to zarówno współpracownicy, jak i kierownictwo. Poza tym dobre pieniądze, fajne benefity, ładne biuro. I elastyczne podejście do pracowników. Czy może być lepiej? ;) Oczywiście w pracę tutaj trzeba włożyć sporo energii, ale to zaangażowanie się po prostu opłaca. Zresztą nigdzie nie płacą za nic nierobienie. Generalnie myślę, że mogę polecić tę firmę każdemu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Rekruter (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 7.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Akamai Technologies to bardzo znana na rynku firma, ale nie mogłam u nich znaleźć informacji na temat sposobu prowadzenia rekrutacji nowych ludzi. Wysłałam swoje zgłoszenie i czekałam co się dalej wydarzy. Wbrew pozorom okazało się, że rekrutacja jest przewidywalna.

Najpierw dostałam od nich telefon weryfikujący znajomość angielskiego i to, co miałam wpisane w CV. Bardzo przyjemna rozmowa, podczas której trzeba było np. opowiedzieć o sobie, o swojej motywacji do pracy, dotychczasowym doświadczeniu itd itp

Następnie kilka dni później zostałam oficjalnie zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa równie profesjonalna i sympatyczna jak pierwsza. Otrzymałam pytania o doświadczenie w wyszukiwaniu talentów, wykształcenie, znajomość sposobów rekrutowania, oczekiwania, zainteresowania itd itp