Aelia

Sprzedaż

O Aelia

Aelia Duty Free to sieć sklepów wolnocłowych. Sklepy zlokalizowane są na terenie na polskich lotnisk. Asortyment tych placówek to przede wszystkim markowe perfumy, kosmetyki, alkohole, słodycze oraz biżuteria. Na wiele z tych produktów Aelia ma wyłączność.

Sklepy tej sieci cenione są za wysoką jakość produktów i podejście do klienta, a także za prestiż.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Sprzedaż na lotnisku - całkiem fajna praca

Sprzedawca
Jak na sprzedaż to była bardzo dobra praca. Wiadomo, że na lotnisku i przez to na różne zmiany, ale przynajmniej w ciągu dnia można było coś załatwić jak się miało na popołudnie. Ja nie narzekałam na pieniądze, bo oprócz podstawy były jeszcze premie. Pracowało się na umowie o pracę, więc to też duży plus. Oprócz tego miało się dostęp do fajnych markowych produktów jak to na lotnisku. Ludzie, którzy kupowali byli raczej mili, więc na klientów też się nie narzekało. Ogólnie spokojna praca i powiedziałabym, że bez stresu. Problem można mieć tylko ze wstawaniem na pierwszą zmianę ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kasjer/sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Bardzo normalna i kompetentnie przeprowadzona rekrutacja. Przynajmniej ja właśnie w takiej uczestniczyłem. Rozmowa jest tylko jedna, za to konkretna i sprawdzająca wszystko, co moim zdaniem potrzebne. Zadali mi oczywiste pytania, ale jednocześnie takie, które rzeczywiście coś wnosiły. Czyli o moje doświadczenie, powód zmiany pracy, wiedzę o firmie, czy lubię kontakt z klientem, czy mogę pracować w systemie zmianowym, jakie mam plany na przyszłość zawodową, ile chciałbym zarobić, od kiedy potencjalnie mógłbym zacząć i inne tego typu. Wszystkich nie pamiętam, ale też nie było tego jakoś bardzo dużo.

Dodatkowy element to wypowiedź po angielsku, ja miałem powiedzieć czym się interesuje/co lubię robić w wolnym czasie. Widać, że nie wymagają biegłej znajomości języka, ale z drugiej strony w takim sklepie chociaż podstawy trzeba znać