Advisory Group TEST Human Resources

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Advisory Group TEST Human Resources

TEST to jedna z najbardziej rozpoznawalnych agencji doradztwa personalnego w Polsce. Od 26 lat współpracujemy zarówno z międzynarodowymi koncernami, jak i z dynamicznie rozwijającymi się polskimi firmami. Prowadzimy rekrutacje na różnego rodzaju stanowiska specjalistyczne i managerskie do działów: księgowość, finanse, HR, IT, obsługa klienta, sprzedaż, analiza, zakupy, marketing.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Fajna atmosfera, podejście, nauka

2016-08-07
Młodszy konsultant ds. HR
Może rozwinę to co napisałem w tytule. Atmosfera w firmie była bardzo fajna, bo zespół był młody i się lubił wzajemnie. Podejście do pracowników moim zdaniem bardzo w porządku, nawet jak się pracowało na takim stanowisku jak ja to się nie czuło gorszym. Nauka to wiadomo ja się najwięcej nauczyłem w praktyce jak już chodziłem na rekrutacje. Nie zarobi się tu bardzo dużo chyba, że nastąpiły zmiany i teraz są podwyżki jednak na start to fajna firma. Jak się potem pracuje na samodzielnym stanowisku to jest dużo samodzielności i odpowiedzialności za całe projekty.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodsza konsultantka ds. HR (Praca)

2015-12-30
Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz