Advisory Group TEST Human Resources

Human Resources

O Advisory Group TEST Human Resources

TEST to jedna z najbardziej rozpoznawalnych agencji doradztwa personalnego w Polsce. Od 26 lat współpracujemy zarówno z międzynarodowymi koncernami, jak i z dynamicznie rozwijającymi się polskimi firmami. Prowadzimy rekrutacje na różnego rodzaju stanowiska specjalistyczne i managerskie do działów: księgowość, finanse, HR, IT, obsługa klienta, sprzedaż, analiza, zakupy, marketing.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna atmosfera, podejście, nauka

Młodszy konsultant ds. HR
Może rozwinę to co napisałem w tytule. Atmosfera w firmie była bardzo fajna, bo zespół był młody i się lubił wzajemnie. Podejście do pracowników moim zdaniem bardzo w porządku, nawet jak się pracowało na takim stanowisku jak ja to się nie czuło gorszym. Nauka to wiadomo ja się najwięcej nauczyłem w praktyce jak już chodziłem na rekrutacje. Nie zarobi się tu bardzo dużo chyba, że nastąpiły zmiany i teraz są podwyżki jednak na start to fajna firma. Jak się potem pracuje na samodzielnym stanowisku to jest dużo samodzielności i odpowiedzialności za całe projekty.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Młodsza konsultantka ds. HR (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Jak się stara o posadę młodszego konsultanta ds. rekrutacji, to się co nieco o rekrutacjach wie :) Ta była bardzo normalna i standardowa, proste logiczne pytania, które same się nasuwają i rzeczywista próba sprawdzenia, jaki jest kandydat. Pani prowadząca pytała mnie na początek dla rozluźnienia chyba czy poradziłam sobie bez problemu z dotarciem do nich. Później już tak konkretniej - skąd taki pomysł na życie, dlaczego takie studia.

  Miałam opowiedzieć też o doświadczeniu, które złapałam głównie na stażach i praktykach. Pani była ciekawa moich zainteresowań i planów na przyszłość. Tak jak napisałam na początku, bardzo typowe pytania, wszystko w miłej atmosferze. Jeśli mogę komuś tym pomóc - nie stresujcie się, naprawdę nie ma powodów do stresu.