adidas

Sprzedaż, Sport / Rekreacja

O adidas

Adidas jest niemiecką firmą zajmującą się produkcją sprzętu sportowego, odzieży i obuwia. Na rynku pojawiła się w roku 1924, założona została przez braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik. Nazwa pochodzi od skrótu imienia i trzech pierwszych liter nazwiska założyciela firmy.

Adidas podzielony jest na 3 segmentu: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style. Znakiem firmy są powszechnie rozpoznawane trzy paski, umieszczane na produktach.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetna opcja dla sprzedawców!

Sprzedawczyni
Jak sobie pogadałam z koleżankami z różnych miejsc - też sklepów - wyszło od razu na to, że mam najlepsze warunki z nich wszyyyystkich. Dlatego mówię, że to świetna opcja dla sprzedawców! :)

Pieniążki najlepsze, za darmo albo ze zniżką ciuchy i buty, jak się uda to extra kierownik, pracownicy doceniani, marka mega znana ale to jak przy wszystkich takich sklepach. Tzn ta ostatnia sprawa znanej marki. Doświadczenie sprzedażowe mi się potem przydało w zupełnie innej pracy już czysto biurowej. A w adidasie nie było żadnych problemów czasami ktoś nas zdenerwował z klientów jak sam nie wiedział co mu nie pasuje ale to naprawdę rzaaaadkie sytuacje :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy