"ACS" Sp. z o.o.

Logo "ACS" Sp. z o.o.
+ Dodaj opinię
"ACS" Sp. z o.o.
Inne, Szkolenia / Edukacja
501+

Jeśli dużo podróżujesz, jest spora szansa, że leciałeś samolotem z Lotniska Chopina w Warszawie. Właśnie dzięki naszej pracy czułeś się tam bezpiecznie. Czym zajmujemy się na co dzień? Ochrona i kontrola pasażerów oraz ich bagażu to nasze główne zadanie. Oprócz tego świadczymy również usługi z zakresu utrzymania czystości i obsługi parkingów w portach lotniczych.

Kariera w "ACS" Sp. z o.o.
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Atmosfera

Rozwój

Co robimy?

Wspólnie z nami zbuduj swoją przyszłość!

Jeśli pasjonujesz się lotnictwem i uśmiechasz się na sam widok samolotu, to dobrze trafiłeś. W „ACS” Sp. z o.o. szukamy osób oczekujących od pracy czegoś więcej niż tylko rozwoju zawodowego. Takich, dla których praca może stać się pasją i wyzwaniem oczywiście w myśl zasady work-life balance. „ACS” Sp. z o.o. daje możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, dlatego docenia ludzi z otwartym umysłem, chcących uczyć się kolejnych rzeczy. Zatrudniamy zarówno osoby mające już duże doświadczenie zawodowe, jak i dajemy szanse na pracę w przyjaznym środowisku m.in. studentom pierwszych lat studiów. Jeżeli lubisz jasne zasady i przestrzeganie określonych procedur, czekamy właśnie na Ciebie!

Zdobądź nowe kwalifikacje i pracuj w proaktywnym środowisku!

„ACS” Sp. z o.o. oferuje szerokie możliwości rozwoju na różnych stanowiskach. Każdy z naszych pracowników ma szansę na awans oraz zdobycie dodatkowych uprawnień. Pracownik Wsparcia Kontroli Bezpieczeństwa może liczyć na sfinansowanie przez nas kursu kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, egzaminu na pozwolenie na broń oraz szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu operatora kontroli bezpieczeństwa. Pracownik Porządkowy ma szansę zdobyć umiejętność obsługi maszyn czyszczących, a Parkingowy-Kasjer zapoznać się z profesjonalnym systemem do zarządzania parkingami wykorzystywanym do obsługi największych parkingów na terenie całej Polski. Wszystkie osoby, które dopiero rozpoczynają współpracę z nami, mogą liczyć na wsparcie zarówno ze strony zespołu, jak i przełożonego.

To, jak się u nas czujesz, ma dla nas znaczenie!

Jesteś nowy i jeszcze nie odnajdujesz się na swoim stanowisku? Bez obaw. U nas możesz liczyć na starszych stażem kolegów, którzy pomogą Ci się wdrożyć oraz poznać specyfikę pracy. Zanim rozpoczniesz pracę jako Pracownik Wsparcia Kontroli Bezpieczeństwa lub Operator Kontroli Bezpieczeństwa przeprowadzimy Cię przez kilkudniowe szkolenie adaptacyjne. Dzięki temu lepiej zrozumiesz procedury obowiązujące na Twoim nowym stanowisku oraz zasady związane z kontrolą bezpieczeństwa na lotnisku. W ACS atmosferę pracy tworzymy codziennie przez drobne, miłe gesty. Staramy się być dla siebie i wzajemnie się wspierać, lubimy wyjść razem potańczyć, a uśmiech i dobry humor są naszymi znakami rozpoznawczymi.

Chcemy, żebyś rozwijał się wspólnie z nami!

W „ACS” Sp. z o.o. mamy kilka obszarów działalności. W każdym z nich możesz liczyć na realny rozwój i awans zawodowy. Dysponujemy profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym, w którym zatrudniamy elitarną grupę trenerów, instruktorów i wykładowców (m.in. byłych żołnierzy jednostek specjalnych wojska i policji, byłych funkcjonariuszy służb specjalnych). Realizujemy specjalistyczne kursy oraz szkolenia przeznaczone dla sektora ochrony i bezpieczeństwa (m.in. kurs KPOF, specjalistyczne szkolenia zawodowe dla osób przeprowadzających kontrolę bezpieczeństwa), w tym bezpieczeństwa usług transportowych (m.in. lotniczych i lotniskowych). W ramach podpisanej umowy lojalnościowej możesz bezpłatnie wziąć udział w wymaganych szkoleniach stanowiskowych przygotowujących Cię do zawodu Operatora Kontroli Bezpieczeństwa.

Kochamy infrastrukturę i lotnictwo!

W ACS zajmujemy się: 1. kontrolą bezpieczeństwa pasażerów i ich bagażu (Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Port Lotniczy Zielona Góra BABIMOST); 2. szkoleniami w Ośrodku Szkolenia ACS realizującym profesjonalne kursy i szkolenia zawodowe związane m.in. z kwalifikacjami zawodowymi, ze świadomością bezpieczeństwa w obliczu ataku terrorystycznego czy przestępstwa; 3. parkingami i usługami porządkowymi (m.in. obsługą systemów kart abonamentowych i biletów, sprzątaniem obiektów lotniskowych); 4. ochroną (m.in. ochroną budynków w infrastrukturze okołolotniskowej, zabezpieczeniem technicznym).

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+5 zdjęć

odtwórz

Opinie o "ACS" Sp. z o.o.

(5)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Najnowsza opinia

5 opinii

4.4

4.6Atmosfera

3.8Benefity

4.8Możliwość rozwoju

4.0Wynagrodzenie

4.6Work/life balance

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem "ACS" Sp. z o.o.? Podziel się wrażeniami z innymi

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy "ACS" Sp. z o.o.

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.