3M Poland

Badania i Rozwój, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O 3M Poland

Działalność Grupy 3M nie ogranicza się do jednego sektora. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne w 5 różnych dziedzinach takich jak: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową w skali światowej. Na polskim rynku funkcjonuje od roku 1973, tworząc nowe miejsca pracy i stwarzając możliwości rozwoju zarówno profesjonalistom, jak i studentom oraz absolwentom.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można sobie życzyć takiego pracodawcy

anonimowo
Tytuł chyba wystarczy żeby pokazać jak bardzo byłem zadowolony z pracy. Pensja, bogaty pakiet różnorodnych benefitów, atmosfera oraz równowaga między pracą a życiem prywatnym oceniam na 5. 4 dostają za szkolenia a 3 za możliwość awansu. Rozwoju do oceny tu nie ma a za niego tak samo dałbym 5.

Miło by było gdyby pozwolili pracować w elastycznych godzinach jednak umówmy się to taki minus, że żaden. Prace zmieniłem wyłącznie żeby coś zmienić w życiu a warunki dostałem minimalnie lepsze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie posiłków
  • Ubezpieczenia na życie
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

HR Transactions Administrator (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej u mnie trzeba było dużo mówić po angielsku. Duża część rozmowy była w tym języku, ale była też część po polsku. W zasadzie rozmawialiśmy praktycznie tylko o tym co robiłam do tej pory na zasadzie gdzie pracowałam, co należało do moich obowiązków, dlaczego się zdecydowałam na karierę właśnie w tym kierunku, czy w poprzedniej pracy korzystałam z SAP albo innego oprogramowania, które się wykorzystuje w HR, na ile znam prawo pracy i czy lubię pracować w takim charakterze. Ustaliliśmy też od kiedy mogłabym zacząć i jakie zarobki by mnie satysfakcjonowały.