Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

3M Poland

Badania i Rozwój, Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O 3M Poland

3M jest amerykańską firmą zatrudniającą ponad 90 000 pracowników na całym świecie i świadczącą usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

W 3M opracowujemy praktyczne wykorzystanie nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. W ofercie mamy ponad 55 000 produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka.

Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat, zatrudniamy ponad 3000 pracowników i posiadamy 9 zakładów produkcyjnych w trzech lokalizacjach: we Wrocławiu, Grodzisku Mazowieckim oraz Rabce Zdrój. Organizacja sprzedażowo-marketingowa mieści się w Kajetanach k. Warszawy.

Najnowsze inwestycje 3M w Polsce to Centrum Usług Wspólnych, które świadczy usługi na rzecz innych oddziałów 3M w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a także Centrum Szkoleniowe dla klientów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobry pracodawca

anonimowo
Niezła firma. Co prawda nie bez wad, ale minusy zdarzają się chyba wszędzie. Tutaj największym był chyba nawał pracy. Czasami ciężko było się wyrobić, a wtedy pozostawały nadgodziny. Dle mnie to nie była zbyt komfortowa sytuacja. Ale tak poza tym to ok. Można się było rozwijać, więc jak komuś na tym zależy, to w 3M Poland to znajdzie. Atmosfera też w porządku no i kasa – pensja na koncie na czas i to nie byle jaka. Można było dobrze zarobić plus dostać solidny socjal. To spowodowało, że pracowałem w tej firmie dość długo.

Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie posiłków
  • Ubezpieczenia na życie
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

praktykantka (Praktyka/Staż)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Starałam się o praktyki w 3M i ostatecznie mi się nie udało, ale sama rekrutacja była raczej ok. Miała dwa etapy. Najpierw rozmowa przez telefon, ale taka bardzo ogólna, z pytaniami dlaczego wysłałam do nich swoje CV i co w ogóle wiem o ich firmie. Potem zaprosili mnie do swojej siedziby. Tam już pytań było o wiele więcej i były bardziej szczegółowe. Chociaż ich tematyka była standardowa. Poruszali kwestię tego, jakie mam doświadczenie, czym mogę się wyróżnić, jakie mam plany zawodowe na przyszłość. Oprócz tego padło kilka pytań było po angielsku, ale nie był to jakiś strasznie wysoki poziom.