3M Poland

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O 3M Poland

Działalność Grupy 3M nie ogranicza się do jednego sektora. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne w 5 różnych dziedzinach takich jak: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka.

Firma prowadzi działalność produkcyjno-handlową w skali światowej. Na polskim rynku funkcjonuje od roku 1973, tworząc nowe miejsca pracy i stwarzając możliwości rozwoju zarówno profesjonalistom, jak i studentom oraz absolwentom.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Można sobie życzyć takiego pracodawcy

2016-12-30
anonimowo
Tytuł chyba wystarczy żeby pokazać jak bardzo byłem zadowolony z pracy. Pensja, bogaty pakiet różnorodnych benefitów, atmosfera oraz równowaga między pracą a życiem prywatnym oceniam na 5. 4 dostają za szkolenia a 3 za możliwość awansu. Rozwoju do oceny tu nie ma a za niego tak samo dałbym 5.

Miło by było gdyby pozwolili pracować w elastycznych godzinach jednak umówmy się to taki minus, że żaden. Prace zmieniłem wyłącznie żeby coś zmienić w życiu a warunki dostałem minimalnie lepsze.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

HR Transactions Administrator (Praca)

2017-01-07
Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz