Praca - Lawyer

Branża: Usługi Prawnicze, Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Lawyer

Zadania:

  • Opracowywanie i opiniowanie umów, aneksów, porozumień w języku polskim i angielskim
  • Tworzenie regulacji wewnętrznych Spółki
  • Nadzór nad dokumentacją korporacyjną Spółki
  • Indeksacja, archiwizacja i przeszukiwanie zbioru dokumentów korporacyjnych
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi Spółki w obszarze: Prawa, Investors Relations

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (dyplom magistra prawa, prawo-administracja)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w dziale prawnym lub dziale administracji
  • Min. 2 lata doświadczenia w obsłudze korporacyjnej spółek
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, bankowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Wpływ na rozwój organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego