Praca - Pomoc Apteczna

Branża: Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Farmaceutyka / Medycyna, Transport / Logistyka
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Pomoc Apteczna

Zadania:

  • prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie zgodności z zamówieniem
  • odpowiednie rozmieszczenie asortymentu w aptece
  • właściwa ułożenie preparatów w magazynie
  • prowadzenie magazynu
  • przygotowywanie zwrotów towarowych
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • dbałość o czystość w aptece

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputer w stopniu podstawowym
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, uczciwość
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dodatkowy pakiet socjalny