Praca - Młodszy Specjalista ds. Badań i Analiz

Branża: Marketing / Reklama / PR, Doradztwo / Konsulting, Usługi Prawnicze, Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-18
Praca

Młodszy Specjalista ds. Badań i Analiz

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • dostarczanie wiedzy specjalistycznej zespołom między departamentalnym (marketing, handlówka, sprzedaż),
  • tworzenie narzędzi badawczych oraz analiza danych,
  • ocena działań marketingowych oraz dostarczanie biznesowych rekomendacji,
  • dostarczanie inspiracji (śledzenie trendów, analiza źródeł wtórnych) do nowych projektów.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: marketing/zarządzanie/ekonomia),
  • obsługi pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • zainteresowania marketingiem, badaniami marketingowymi i naukami społecznymi,
  • umiejętności wielowymiarowej analizy problemów oraz pracy z wieloma źródłami informacji,
  • zdolności analitycznych,
  • chęci podejmowania własnej inicjatywy i otwartości na dyskusję,
  • świetnej organizacja czasu pracy i wielozadaniowości,
  • znajomości VBA (dodatkowy atut).

Oferujemy

  • ciekawą pracę pozwalającą na odkrywanie wiedzy o człowieku i jego zachowaniach,
  • ważną rolę w kształtowaniu decyzji biznesowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników,
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.