Praca - Doradca Finansowy Klienta Zamożnego

Branża: Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Katowice
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Doradca Finansowy Klienta Zamożnego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Tarnów, Warszawa, Wrocław

Główne zadania Doradcy/Maklera:

  • budowa i obsługa własnego portfela zamożnych Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w oparciu o produkty maklerskie, inwestycyjne, bankowe oraz ubezpieczeniowe;
  • przygotowywanie najlepszych rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby Klientów;
  • nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami;
  • pomoc w administracji aktywami Klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość);
  • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży usług maklerskich lub produktów oszczędnościowo–inwestycyjnych dla Klientów indywidualnych;
  • umiejętności budowania portfela Klientów;
  • doświadczenia związanego z aktywnym pozyskiwaniem Klientów.

Doświadczenie w obsłudze Klienta z segmentu Private Banking będzie dodatkowym atutem.

Naszym Doradcom oferujemy:

  • systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne, spotkania z zarządzającymi wiodących firm inwestycyjnych oraz spotkania z najlepszymi analitykami na rynku;
  • szansę uzyskania licencji Agenta Firmy Inwestycyjnej oraz Europejskiego Certyfikatu Doradcy Finansowego (EFPA);
  • szeroką ofertę produktową dostosowywaną na bieżąco do potrzeb Klientów oraz zmieniającej się sytuacji rynkowej;
  • pełną swobodę w doborze produktów i możliwość skupienia się na opiece nad portfelem Klienta;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.