Praca - Specjalista ds. Marketingu On-line

Branża: Marketing / Reklama / PR, Nowe technologie / IT, Doradztwo / Konsulting, Grafika / Fotografia / Sztuka
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Gdańsk
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. Marketingu On-line

Obowiązki

  • bieżące prowadzanie kampanii w modelu efektywnościowym przy jednoczesnym tworzeniu planów i strategii marketingowych online,
  • analizowanie pozyskanego ruchu, rezultatów kampanii przy użyciu narzędzi analitycznych,
  • rekomendowanie zmian i wyciąganie wniosków z przeprowadzonych analiz,
  • tworzenie, testowanie i rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie marketing automation,
  • odpowiedzialność za realizację powierzonego budżetu w prowadzonych kampaniach marketingowych w kanale online.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w e-commerce z modelami rozliczeniowymi CPA, CPC, CPM oraz w działaniach optymalizujących konwersję,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych online (e-mail marketing i/lub social media),
  • doświadczenie w posługiwaniu się pakietem analitycznym Google Analytics wraz z umiejętnością wnioskowania z dużych zbiorów liczb,
  • znajomość podstaw HTML i CSS (mile widziana również znajomość SQL),
  • umiejętność stawiania pytań i dążenie do znajdowania odpowiedzi w oparciu o nastawienie na cel i jego realizację,
  • łatwość w prowadzeniu komunikacji (zarówno werbalnej, jaki i pisemnej) również z elementami negocjacyjnymi,
  • doświadczenie w pracy zespołowej, współpracy z działem graficznym oraz IT,
  • znajomość języka angielskiego (nie boisz się odbyć rozmowy kwalifikacyjnej w tym języku),
  • wykazywanie inicjatywy i zaangażowania w prowadzonych działaniach.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pozytywną atmosferę, sympatyczny zespół,
  • delegacje pod palmami – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową),
  • fajny zespół, kawę i herbatę (a nawet mleko!) bez limitu,
  • pracę w centrum Wrzeszcza.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku Aplikuj.