Praca - Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Biur Agencyjnych

Branża: Administracja biurowa, Sprzedaż, Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Biur Agencyjnych

Jeśli:

  • Potrafisz pracować w zmiennym środowisku, które wymaga szybkiego przystosowania się?
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej oraz innych?
  • Potrafisz pracować pod presją czasu?
  • Posiadasz umiejętności pracy w zespole?
  • Cechuje cię rzetelność, dokładność i terminowość?
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym ze wsparciem sprzedaży?
  • Znasz dobrze język angielski?

Jeśli odpowiedziałeś/łaś twierdząco na pytania to szukamy właśnie Ciebie!

Zadania na stanowisku:

  • Komunikacja mailowa i telefoniczna z siecią franchisingową i agencyjną
  • Przygotowywanie i wysyłka dokumentacji związanej z umowami z siecią sprzedaży
  • Uruchamianie punktów agencyjnych i aktualizacja danych agentów
  • Nadzór nad szkoleniami dla sieci sprzedaży
  • Przygotowanie, nadzór nad realizacją i prowadzenieSTUDY TOUR dla sieci agencyjnej i franchisingowej
  • Przygotowanie i wysyłka informacji zamieszczonych w wewnętrznym intranecie TUI News
  • Nadawanie i aktualizacja kont do extranet TUI
  • Uzupełnianie, aktualizacja bazy biur
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi TUI
  • Inne prace administracyjne związane z obsługą sieci agencyjnej i franchisingowej
  • Archiwizacja dokumentów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
  • Pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • Atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • Czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić!:)