Praca - Programista front-end

Lokalizacja: Białystok
Wygasa:

Programista front-end

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Praca zgodnie z metodyką Scrum
  • Wykonywanie code review na pull-requestach

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:HTML5, CSS
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość: Bootstrap, AngularJS, TypeScript, webserwisy REST, swagger, Node.js, NPM, Protractor, Jasmine, Karma

Mile widziane:

Znajomość: AngularJS 2, Docker, Spring Framework, top 10 podatności OWASP